Artdeco Umelé riasy s lepidlom 3D eyelashes 90 Lash Goddess - 16% sleva


-16%
Artdeco Umelé riasy s lepidlom 3D eyelashes 90 Lash Goddess
10 11 1015
10,-  €

Pôvodná cena: 11,-  €


Artdeco Umelé riasy s lepidlom 3D eyelashes 90 Lash Goddess z kategórie zdravie a krása, osobná starostlivosť, kozmetika, make-up, očný make-up, umelé riasy, kúpite výhodne cez Hitgo.sk.

VivantisKvalitný e-shop Vivantis Vám doručí Artdeco Umelé riasy s lepidlom 3D eyelashes 90 Lash Goddess podľa Vašich požiadaviek.

Dodajte svojim riasam dĺžku, hĺbku a objem. Jednotlivé riasy sú aplikované v niekoľkých vrstvách v rôznych radoch, a tak vytvára 3D efekt. Jemné umelé riasy vyzerajú prirodzene a oku dodajú taký vzhľad, ako keď použijete očnú linku. Súčasťou produktu je lepidlo. Riasy možno používať opakovane.

Tento produkt patrí pod značku Artdeco a v distribúcii je pod kódom EAN 4052136106541.

Nájdite tovar podobné značky a kategórie zdravie a krása artdeco, osobná starostlivosť artdeco, kozmetika artdeco, make-up artdeco, očný make-up artdeco, umelé riasy artdeco.

Zdieľajte obsah s priateľmi

Parametre tovaru vášho výberu

  • typ: femaleTovar z rovnakej kategórie

Všetko z kategórie Umelé riasy

Výber podobného tovaru

Výber zlacneného tovaru

Pozrite sa na podobný tovar so zľavou

Artdeco Umelé riasy s lepidlom 3D eyelashes 90 Lash Goddess a podobný tovar môžete nájsť so zľavou v kategóriách zdravie a krása zľava, osobná starostlivosť zľava, kozmetika zľava, make-up zľava, očný make-up zľava, umelé riasy zľava, a ušetríte na nákupe tovaru online.

Ďalšie informácie o značke Artdeco a niečo z jej histórie nájdete na stránkach Slovenskej Wikipedii alebo na Anglickej Wikipedii.

Ak ste u nás neuspeli skúste značku Artdeco nájsť na porovnávači Heureka.sk alebo na Pricemania.sk.

Obchody s akčnými letákmi

Artdeco Umelé riasy s lepidlom 3D eyelashes 90 Lash Goddess
Práve si prezeráte - 16% sleva

10,-  €