Kiepe Groove Clipper profesionálny strojček na vlasy 1 ks pánské 1 ks


Kiepe Groove Clipper profesionálny strojček na vlasy 1 ks pánské 1 ks
125 125 745
125,-  €

Pôvodná cena: 125,-  €


Kiepe Groove Clipper profesionálny strojček na vlasy 1 ks pánské 1 ks z kategórie zdravie a krása, osobná starostlivosť, holenie a starostlivosť o vzhľad, strojčeky na strihanie vlasov, kúpite výhodne cez Hitgo.sk.

NotinoKvalitný e-shop Notino Vám doručí Kiepe Groove Clipper profesionálny strojček na vlasy 1 ks pánské 1 ks podľa Vašich požiadaviek.

Kiepe Groove Clipper, 1 ks, Strojčeky a zastrihávače pre mužov, Prístroj Kiepe Groove Clipper vám umožní mať svoj vzhľad neustále pod kontrolou. Jeho jednoduché používanie z neho robí ideálneho pomocníka pri jednoduchých stylingových úpravách. Vlastnosti: zaisťuje jednoduchú úpravu vlasov nastavenie dĺžky zastrihnutia odnímateľné nadstavce akumulátorová prevádzka ergonomicky tvarované Použitie: Postupujte podľa priloženého návodu na použitie.

Tento produkt patrí pod značku Kiepe a v distribúcii je pod kódom EAN 8008981911744.

Nájdite tovar podobné značky a kategórie zdravie a krása kiepe, osobná starostlivosť kiepe, holenie a starostlivosť o vzhľad kiepe, strojčeky na strihanie vlasov kiepe.

Zdieľajte obsah s priateľmi

Parametre tovaru vášho výberu

  • typ: male
  • veľkosť: 1 ks
  • velikost formát: EU
  • veková skupina: adultTovar z rovnakej kategórie

Všetko z kategórie Strojčeky na strihanie vlasov

Pozrite sa na podobný tovar so zľavou

Kiepe Groove Clipper profesionálny strojček na vlasy 1 ks pánské 1 ks a podobný tovar môžete nájsť so zľavou v kategóriách zdravie a krása zľava, osobná starostlivosť zľava, holenie a starostlivosť o vzhľad zľava, strojčeky na strihanie vlasov zľava, a ušetríte na nákupe tovaru online.

Ďalšie informácie o značke Kiepe a niečo z jej histórie nájdete na stránkach Slovenskej Wikipedii alebo na Anglickej Wikipedii.

Ak ste u nás neuspeli skúste značku Kiepe nájsť na porovnávači Heureka.sk alebo na Pricemania.sk.

Obchody s akčnými letákmi

Kiepe Groove Clipper profesionálny strojček na vlasy 1 ks pánské 1 ks
Práve si prezeráte

125,-  €