Color WOW Curl Shook dvojzložkové sérum pre vlnité a kučeravé vlasy 295 ml dámské 295 ml


Color WOW Curl Shook dvojzložkové sérum pre vlnité a kučeravé vlasy 295 ml dámské 295 ml
30 30 1739
30,-  €

Pôvodná cena: 30,-  €


Color WOW Curl Shook dvojzložkové sérum pre vlnité a kučeravé vlasy 295 ml dámské 295 ml z kategórie zdravie a krása, osobná starostlivosť, starostlivosť o vlasy, kúpite výhodne cez Hitgo.sk.

NotinoKvalitný e-shop Notino Vám doručí Color WOW Curl Shook dvojzložkové sérum pre vlnité a kučeravé vlasy 295 ml dámské 295 ml podľa Vašich požiadaviek.

Color WOW Curl Shook, 295 ml, Séra na vlasy pre ženy, Bezoplachová starostlivosť Color WOW Curl Shook dodá vašim vlasom po umytí všetko, čo práve potrebujú. Vlastnosti: poskytuje vlasom hydratáciu a výživu zanecháva vlasy krásne lesklé a vitálne pôsobí proti krepovateniu vlasov vyhladzuje povrch vlasov predlžuje krásu vĺn a kučier Zloženie: bez silikónov vegánsky produkt Použitie: Pred použitím dobre pretrepte. Naneste na uterákom vysušené vlasy. Neoplachujte.

Tento produkt patrí pod značku Color wow a v distribúcii je pod kódom EAN 5060150185717.

Nájdite tovar podobné značky a kategórie zdravie a krása color wow, osobná starostlivosť color wow, starostlivosť o vlasy color wow.

Zdieľajte obsah s priateľmi

Parametre tovaru vášho výberu

  • typ: female
  • veľkosť: 295 ml
  • velikost formát: EU
  • veková skupina: adultTovar z rovnakej kategórie

Všetko z kategórie Starostlivosť o vlasy

Pozrite sa na podobný tovar so zľavou

Color WOW Curl Shook dvojzložkové sérum pre vlnité a kučeravé vlasy 295 ml dámské 295 ml a podobný tovar môžete nájsť so zľavou v kategóriách zdravie a krása zľava, osobná starostlivosť zľava, starostlivosť o vlasy zľava, a ušetríte na nákupe tovaru online.

Obchody s akčnými letákmi

Color WOW Curl Shook dvojzložkové sérum pre vlnité a kučeravé vlasy 295 ml dámské 295 ml
Práve si prezeráte

30,-  €