Arganicare For Men Reviving Hair Serum sérum na vlasy proti vypadávániu vlasov 60 ml pánské 60 ml


Arganicare For Men Reviving Hair Serum sérum na vlasy proti vypadávániu vlasov 60 ml pánské 60 ml
16 16 2178
16,-  €

Pôvodná cena: 16,-  €


Arganicare For Men Reviving Hair Serum sérum na vlasy proti vypadávániu vlasov 60 ml pánské 60 ml z kategórie zdravie a krása, osobná starostlivosť, starostlivosť o vlasy, kúpite výhodne cez Hitgo.sk.

NotinoKvalitný e-shop Notino Vám doručí Arganicare For Men Reviving Hair Serum sérum na vlasy proti vypadávániu vlasov 60 ml pánské 60 ml podľa Vašich požiadaviek.

Arganicare For Men Reviving Hair Serum, 60 ml, Problémy s vlasmi a pokožkou pre mužov, Bezoplachový prípravok Arganicare For Men Reviving Hair Serum poskytne vašim vlasom potrebnú starostlivosť, ktorá im chýba. Vlastnosti: pôsobí preventívne proti vypadávaniu vlasov aktivuje činnosť vlasových korienkov dodáva vlasom hydratáciu a výživu Použitie: Naneste na umyté, uterákom vysušené vlasy. Dôkladne premasírujte a neoplachujte.

Tento produkt patrí pod značku Arganicare a v distribúcii je pod kódom EAN 3701120015017.

Nájdite tovar podobné značky a kategórie zdravie a krása arganicare, osobná starostlivosť arganicare, starostlivosť o vlasy arganicare.

Zdieľajte obsah s priateľmi

Parametre tovaru vášho výberu

  • typ: male
  • veľkosť: 60 ml
  • velikost formát: EU
  • veková skupina: adultTovar z rovnakej kategórie

Všetko z kategórie Starostlivosť o vlasy

Pozrite sa na podobný tovar so zľavou

Arganicare For Men Reviving Hair Serum sérum na vlasy proti vypadávániu vlasov 60 ml pánské 60 ml a podobný tovar môžete nájsť so zľavou v kategóriách zdravie a krása zľava, osobná starostlivosť zľava, starostlivosť o vlasy zľava, a ušetríte na nákupe tovaru online.

Ďalšie informácie o značke Arganicare a niečo z jej histórie nájdete na stránkach Slovenskej Wikipedii alebo na Anglickej Wikipedii.

Ak ste u nás neuspeli skúste značku Arganicare nájsť na porovnávači Heureka.sk alebo na Pricemania.sk.

Obchody s akčnými letákmi

Arganicare For Men Reviving Hair Serum sérum na vlasy proti vypadávániu vlasov 60 ml pánské 60 ml
Práve si prezeráte

16,-  €