Tento produkt už nie je k dispozícii, vyberte si podobný

Sensai Cellular Performance Emulsion III Set darčeková sada dámské


Sensai Cellular Performance Emulsion III Set darčeková sada  dámské

Tovar už nie je dostupný, skus najst podobný tovar


Sensai Cellular Performance Emulsion III Set darčeková sada dámské z kategórie zdravie a krása, osobná starostlivosť, kozmetika, starostlivosť o pleť, kúpite výhodne cez Hitgo.sk.

NotinoKvalitný e-shop Notino Vám doručí Sensai Cellular Performance Emulsion III Set darčeková sada dámské podľa Vašich požiadaviek.

Sensai Cellular Performance Emulsion III Set, Čistenie pleti pre ženy, Všetko pre krásne vyzerajúcu pleť v jednom balení. Kozmetická sada Sensai Cellular Performance Emulsion III Set urobí radosť vám alebo ako darček poteší vašich blízkych. Obsah sady: Silky Purifying Cleansing Oil čistiaci olej 8 ml Silky Purifying Creamy Soap krémové mydlo pre normálnu a suchú pleť 8 ml Cellular Performance Lotion II (Moist) hydratačná pleťová voda pre normálnu až suchú pleť 20 ml Cellular Performance Emulsion III hydratačná emulzia pre suchú až veľmi suchú p...leť 100 ml Vlastnosti: zbavuje pleť nečistôt aj mastnoty hydratuje a vyživuje pleť sťahuje póry mix kozmetických produktov na každodenné použitie Použitie: Každý produkt z kozmetického setu používajte podľa uvedeného návodu.

Tento produkt patrí pod značku Sensai a v distribúcii je pod kódom EAN 4973167079959.

Nájdite tovar podobné značky a kategórie zdravie a krása sensai, osobná starostlivosť sensai, kozmetika sensai, starostlivosť o pleť sensai.

Zdieľajte obsah s priateľmi

Parametre tovaru vášho výberu

  • typ: female
  • velikost formát: EU
  • veková skupina: adultTovar z rovnakej kategórie

Všetko z kategórie Starostlivosť o pleť

Garnier Body & Hand darčeková sada  dámské
15,60 €
15,60 €

Obchod: Notino   Značka: Garnier
Z kategórie: Starostlivosť o pleť
OBAGI Hydrate® hydratačný krém 48 g dámské 48 g
56,00 €
56,00 €

Obchod: Notino   Značka: Obagi
Z kategórie: Starostlivosť o pleť

Pozrite sa na podobný tovar so zľavou

Sensai Cellular Performance Emulsion III Set darčeková sada dámské a podobný tovar môžete nájsť so zľavou v kategóriách zdravie a krása zľava, osobná starostlivosť zľava, kozmetika zľava, starostlivosť o pleť zľava, a ušetríte na nákupe tovaru online.

Ďalšie informácie o značke Sensai a niečo z jej histórie nájdete na stránkach Slovenskej Wikipedii alebo na Anglickej Wikipedii.

Ak ste u nás neuspeli skúste značku Sensai nájsť na porovnávači Heureka.sk alebo na Pricemania.sk.

Obchody s akčnými letákmi

Sensai Cellular Performance Emulsion III Set darčeková sada dámské
Práve si prezeráte

105,-  €