Artdeco Vyživujúci balzám na pery 3 g Boosting Pink - 9% sleva


-9%
Artdeco Vyživujúci balzám na pery  3 g Boosting Pink
9 10 1039
9,-  €

Pôvodná cena: 10,-  €


Artdeco Vyživujúci balzám na pery 3 g Boosting Pink z kategórie zdravie a krása, osobná starostlivosť, kozmetika, starostlivosť o pleť, starostlivosť o pery, kúpite výhodne cez Hitgo.sk.

VivantisKvalitný e-shop Vivantis Vám doručí Artdeco Vyživujúci balzám na pery 3 g Boosting Pink podľa Vašich požiadaviek.

Krémový balzam na pery udržuje a posilňuje prirodzenú farbu pier. Zaroveň vytvára neviditeľnú vrstvu, ktorá pery chráni pred pôsobením nepriaznivých vplyvov. Jemne farbí pery do svetlo ružova. Príjemné mätová aróma pery osvieži a povzbudí.

Tento produkt patrí pod značku Artdeco a v distribúcii je pod kódom EAN 4052136032857.

Nájdite tovar podobné značky a kategórie zdravie a krása artdeco, osobná starostlivosť artdeco, kozmetika artdeco, starostlivosť o pleť artdeco, starostlivosť o pery artdeco.

Zdieľajte obsah s priateľmi

Tovar z rovnakej kategórie

Všetko z kategórie Starostlivosť o pery

Výber podobného tovaru

Výber zlacneného tovaru

Pozrite sa na podobný tovar so zľavou

Artdeco Vyživujúci balzám na pery 3 g Boosting Pink a podobný tovar môžete nájsť so zľavou v kategóriách zdravie a krása zľava, osobná starostlivosť zľava, kozmetika zľava, starostlivosť o pleť zľava, starostlivosť o pery zľava, a ušetríte na nákupe tovaru online.

Artdeco Vyživujúci balzám na pery 3 g Boosting Pink môžete tiež nájsť v sekcii kozmetika a zdravie, kozmetika, pleťová kozmetika, kozmetika pre starostlivosť o pery, kde sú podobné produkty

Ďalšie informácie o značke Artdeco a niečo z jej histórie nájdete na stránkach Slovenskej Wikipedii alebo na Anglickej Wikipedii.

Ak ste u nás neuspeli skúste značku Artdeco nájsť na porovnávači Heureka.sk alebo na Pricemania.sk.

Obchody s akčnými letákmi

Artdeco Vyživujúci balzám na pery 3 g Boosting Pink
Práve si prezeráte - 9% sleva

9,-  €