Tento produkt už nie je k dispozícii, vyberte si podobný

Medavita Blondie Ice Blonde Enhancing Shampoo šampón pre studené odtiene blond 1250 ml dámské 1250 ml


Medavita Blondie Ice Blonde Enhancing Shampoo šampón pre studené odtiene blond 1250 ml dámské 1250 ml

Tovar už nie je dostupný, skus najst podobný tovar


Medavita Blondie Ice Blonde Enhancing Shampoo šampón pre studené odtiene blond 1250 ml dámské 1250 ml z kategórie zdravie a krása, osobná starostlivosť, starostlivosť o vlasy, Šampóny a kondicionéry, kúpite výhodne cez Hitgo.sk.

NotinoKvalitný e-shop Notino Vám doručí Medavita Blondie Ice Blonde Enhancing Shampoo šampón pre studené odtiene blond 1250 ml dámské 1250 ml podľa Vašich požiadaviek.

Medavita Blondie Ice Blonde Enhancing Shampoo, 1250 ml, Šampóny na vlasy pre ženy, Šampón Medavita Blondie Ice Blonde Enhancing Shampoo efektívne čistí pokožku hlavy, dôkladne umýva vlasy a navracia im prirodzenú krásu. Vlastnosti: intenzívne hydratuje posilňuje vlasové vlákna predlžuje farbu vlasov umýva vlasy a čistí pokožku hlavy Použitie: Naneste primerané množstvo šampónu na mokré vlasy. Napeňte a dôkladne opláchnite. V prípade potreby ich opakujte.

Tento produkt patrí pod značku Medavita a v distribúcii je pod kódom EAN 8033928001585.

Nájdite tovar podobné značky a kategórie zdravie a krása medavita, osobná starostlivosť medavita, starostlivosť o vlasy medavita, Šampóny a kondicionéry medavita.

Zdieľajte obsah s priateľmi

Parametre tovaru vášho výberu

  • typ: female
  • veľkosť: 1250 ml
  • velikost formát: EU
  • veková skupina: adultTovar z rovnakej kategórie

Všetko z kategórie Šampóny a kondicionéry

Pozrite sa na podobný tovar so zľavou

Medavita Blondie Ice Blonde Enhancing Shampoo šampón pre studené odtiene blond 1250 ml dámské 1250 ml a podobný tovar môžete nájsť so zľavou v kategóriách zdravie a krása zľava, osobná starostlivosť zľava, starostlivosť o vlasy zľava, Šampóny a kondicionéry zľava, a ušetríte na nákupe tovaru online.

Ďalšie informácie o značke Medavita a niečo z jej histórie nájdete na stránkach Slovenskej Wikipedii alebo na Anglickej Wikipedii.

Ak ste u nás neuspeli skúste značku Medavita nájsť na porovnávači Heureka.sk alebo na Pricemania.sk.

Obchody s akčnými letákmi

Medavita Blondie Ice Blonde Enhancing Shampoo šampón pre studené odtiene blond 1250 ml dámské 1250 ml
Práve si prezeráte

30,-  €