FlosLek Pharma ElestaBion T šampón proti lupinám pre mastné vlasy a vlasovú pokožku 150 ml dámské 150 ml


FlosLek Pharma ElestaBion T šampón proti lupinám pre mastné vlasy a vlasovú pokožku 150 ml dámské 150 ml
7 7 528
7,-  €

Pôvodná cena: 7,-  €


FlosLek Pharma ElestaBion T šampón proti lupinám pre mastné vlasy a vlasovú pokožku 150 ml dámské 150 ml z kategórie zdravie a krása, osobná starostlivosť, starostlivosť o vlasy, Šampóny a kondicionéry, kúpite výhodne cez Hitgo.sk.

NotinoKvalitný e-shop Notino Vám doručí FlosLek Pharma ElestaBion T šampón proti lupinám pre mastné vlasy a vlasovú pokožku 150 ml dámské 150 ml podľa Vašich požiadaviek.

FlosLek Pharma ElestaBion T, 150 ml, Šampóny na vlasy pre ženy, Šampón FlosLek Pharma ElestaBion T efektívne čistí pokožku hlavy, dôkladne umýva vlasy a navracia im prirodzenú krásu. Vlastnosti: zbavuje vlasy a pokožku hlavy mastnoty bojuje proti tvorbe lupín posilňuje vlasové vlákna regeneruje a vyživuje vlasy umýva vlasy a čistí pokožku hlavy Zloženie: obsahuje minimálne 92 % zložiek prírodného pôvodu vegánsky produkt Použitie: Naneste primerané množstvo šampónu na mokré vlasy. Napeňte a dôkladne opláchnite. V prípade potreby ich opakujte.

Tento produkt patrí pod značku Floslek pharma a v distribúcii je pod kódom EAN 5905043023199.

Nájdite tovar podobné značky a kategórie zdravie a krása floslek pharma, osobná starostlivosť floslek pharma, starostlivosť o vlasy floslek pharma, Šampóny a kondicionéry floslek pharma.

Zdieľajte obsah s priateľmi

Parametre tovaru vášho výberu

  • typ: female
  • veľkosť: 150 ml
  • velikost formát: EU
  • veková skupina: adultTovar z rovnakej kategórie

Všetko z kategórie Šampóny a kondicionéry

Pozrite sa na podobný tovar so zľavou

FlosLek Pharma ElestaBion T šampón proti lupinám pre mastné vlasy a vlasovú pokožku 150 ml dámské 150 ml a podobný tovar môžete nájsť so zľavou v kategóriách zdravie a krása zľava, osobná starostlivosť zľava, starostlivosť o vlasy zľava, Šampóny a kondicionéry zľava, a ušetríte na nákupe tovaru online.

Obchody s akčnými letákmi

FlosLek Pharma ElestaBion T šampón proti lupinám pre mastné vlasy a vlasovú pokožku 150 ml dámské 150 ml
Práve si prezeráte

7,-  €