Arganicare For Men Fortifying Shampoo posilňujúci šampón pre mužov 400 ml pánské 400 ml


Arganicare For Men Fortifying Shampoo posilňujúci šampón pre mužov 400 ml pánské 400 ml
10 10 1259
10,-  €

Pôvodná cena: 10,-  €


Arganicare For Men Fortifying Shampoo posilňujúci šampón pre mužov 400 ml pánské 400 ml z kategórie zdravie a krása, osobná starostlivosť, starostlivosť o vlasy, Šampóny a kondicionéry, kúpite výhodne cez Hitgo.sk.

NotinoKvalitný e-shop Notino Vám doručí Arganicare For Men Fortifying Shampoo posilňujúci šampón pre mužov 400 ml pánské 400 ml podľa Vašich požiadaviek.

Arganicare For Men Fortifying Shampoo, 400 ml, Šampóny pre mužov, Šampón Arganicare For Men Fortifying Shampoo efektívne čistí pokožku hlavy, dôkladne umýva vlasy a navracia im prirodzenú krásu. Vlastnosti: umýva vlasy a čistí pokožku hlavy regeneruje a vyživuje vlasy stimuluje rast vlasov znižuje lámavosť vlasov Zloženie: bez sulfátov Použitie: Naneste primerané množstvo šampónu na mokré vlasy. Napeňte a potom dôkladne opláchnite.

Tento produkt patrí pod značku Arganicare a v distribúcii je pod kódom EAN 3701120015000.

Nájdite tovar podobné značky a kategórie zdravie a krása arganicare, osobná starostlivosť arganicare, starostlivosť o vlasy arganicare, Šampóny a kondicionéry arganicare.

Zdieľajte obsah s priateľmi

Parametre tovaru vášho výberu

  • typ: male
  • veľkosť: 400 ml
  • velikost formát: EU
  • veková skupina: adultTovar z rovnakej kategórie

Všetko z kategórie Šampóny a kondicionéry

Pozrite sa na podobný tovar so zľavou

Arganicare For Men Fortifying Shampoo posilňujúci šampón pre mužov 400 ml pánské 400 ml a podobný tovar môžete nájsť so zľavou v kategóriách zdravie a krása zľava, osobná starostlivosť zľava, starostlivosť o vlasy zľava, Šampóny a kondicionéry zľava, a ušetríte na nákupe tovaru online.

Ďalšie informácie o značke Arganicare a niečo z jej histórie nájdete na stránkach Slovenskej Wikipedii alebo na Anglickej Wikipedii.

Ak ste u nás neuspeli skúste značku Arganicare nájsť na porovnávači Heureka.sk alebo na Pricemania.sk.

Obchody s akčnými letákmi

Arganicare For Men Fortifying Shampoo posilňujúci šampón pre mužov 400 ml pánské 400 ml
Práve si prezeráte

10,-  €