Arganicare For Men 2-In-1 Shampoo & Body Wash sprchový gél a šampón 2 v 1 pre mužov 400 ml pánské 400 ml


Arganicare For Men 2-In-1 Shampoo & Body Wash sprchový gél a šampón 2 v 1 pre mužov 400 ml pánské 400 ml
8 8 178
8,-  €

Pôvodná cena: 8,-  €


Arganicare For Men 2-In-1 Shampoo & Body Wash sprchový gél a šampón 2 v 1 pre mužov 400 ml pánské 400 ml z kategórie zdravie a krása, osobná starostlivosť, starostlivosť o vlasy, Šampóny a kondicionéry, kúpite výhodne cez Hitgo.sk.

NotinoKvalitný e-shop Notino Vám doručí Arganicare For Men 2-In-1 Shampoo & Body Wash sprchový gél a šampón 2 v 1 pre mužov 400 ml pánské 400 ml podľa Vašich požiadaviek.

Arganicare For Men 2-In-1 Shampoo & Body Wash, 400 ml, Prípravky na sprchovanie pre mužov, Sprchovací gél Arganicare For Men 2-In-1 Shampoo & Body Wash urobí z nevyhnutnej každodennej hygieny jedinečný osviežujúci zážitok. Vlastnosti: intenzívne hydratuje umýva vlasy a čistí pokožku hlavy prípravok je špeciálne vyvinutý pre potreby mužov po použití dodá pocit sviežosti a energie Zloženie: bez sulfátov Použitie: Naneste na vlhké vlasy aj pokožku celého tela, jemne napeňte, premasírujte a potom dôkladne zmyte.

Tento produkt patrí pod značku Arganicare a v distribúcii je pod kódom EAN 3701120015031.

Nájdite tovar podobné značky a kategórie zdravie a krása arganicare, osobná starostlivosť arganicare, starostlivosť o vlasy arganicare, Šampóny a kondicionéry arganicare.

Zdieľajte obsah s priateľmi

Parametre tovaru vášho výberu

  • typ: male
  • veľkosť: 400 ml
  • velikost formát: EU
  • veková skupina: adultTovar z rovnakej kategórie

Všetko z kategórie Šampóny a kondicionéry

Pozrite sa na podobný tovar so zľavou

Arganicare For Men 2-In-1 Shampoo & Body Wash sprchový gél a šampón 2 v 1 pre mužov 400 ml pánské 400 ml a podobný tovar môžete nájsť so zľavou v kategóriách zdravie a krása zľava, osobná starostlivosť zľava, starostlivosť o vlasy zľava, Šampóny a kondicionéry zľava, a ušetríte na nákupe tovaru online.

Ďalšie informácie o značke Arganicare a niečo z jej histórie nájdete na stránkach Slovenskej Wikipedii alebo na Anglickej Wikipedii.

Ak ste u nás neuspeli skúste značku Arganicare nájsť na porovnávači Heureka.sk alebo na Pricemania.sk.

Obchody s akčnými letákmi

Arganicare For Men 2-In-1 Shampoo & Body Wash sprchový gél a šampón 2 v 1 pre mužov 400 ml pánské 400 ml
Práve si prezeráte

8,-  €