OBAGI Nu-Cil™ posilňujúce sérum pre rast obočia 5 ml dámské 5 ml


OBAGI Nu-Cil™ posilňujúce sérum pre rast obočia 5 ml dámské 5 ml
162 147 1340
162,-  €

Pôvodná cena: 147,-  €


OBAGI Nu-Cil™ posilňujúce sérum pre rast obočia 5 ml dámské 5 ml z kategórie zdravie a krása, osobná starostlivosť, kozmetika, make-up, očný make-up, prípravky pre rast rias a obočia, kúpite výhodne cez Hitgo.sk.

NotinoKvalitný e-shop Notino Vám doručí OBAGI Nu-Cil™ posilňujúce sérum pre rast obočia 5 ml dámské 5 ml podľa Vašich požiadaviek.

OBAGI Nu-Cil™, 5 ml, Starostlivosť o mihalnice a obočie pre ženy, Produkt OBAGI Nu-Cil™ zdôrazní váš pohľad a podčiarkne krásu vašich očí. Vlastnosti: podporuje a urýchľuje rast rias zaisťuje väčšiu hustotu jednoduchá a rýchla aplikácia v pohodlí domova zvýrazňuje farebný pigment Použitie: Na čisté a suché obočie naneste pomocou aplikátora malé množstvo produktu. Používajte podľa priloženého návodu.

Tento produkt patrí pod značku Obagi a v distribúcii je pod kódom EAN 362032066011.

Nájdite tovar podobné značky a kategórie zdravie a krása obagi, osobná starostlivosť obagi, kozmetika obagi, make-up obagi, očný make-up obagi, prípravky pre rast rias a obočia obagi.

Zdieľajte obsah s priateľmi

Parametre tovaru vášho výberu

  • typ: female
  • veľkosť: 5 ml
  • velikost formát: EU
  • veková skupina: adultTovar z rovnakej kategórie

Všetko z kategórie Prípravky pre rast rias a obočia

Pozrite sa na podobný tovar so zľavou

OBAGI Nu-Cil™ posilňujúce sérum pre rast obočia 5 ml dámské 5 ml a podobný tovar môžete nájsť so zľavou v kategóriách zdravie a krása zľava, osobná starostlivosť zľava, kozmetika zľava, make-up zľava, očný make-up zľava, prípravky pre rast rias a obočia zľava, a ušetríte na nákupe tovaru online.

Ďalšie informácie o značke Obagi a niečo z jej histórie nájdete na stránkach Slovenskej Wikipedii alebo na Anglickej Wikipedii.

Ak ste u nás neuspeli skúste značku Obagi nájsť na porovnávači Heureka.sk alebo na Pricemania.sk.

Obchody s akčnými letákmi

OBAGI Nu-Cil™ posilňujúce sérum pre rast obočia 5 ml dámské 5 ml
Práve si prezeráte

162,-  €