Povedzte ÁNO bezdrôtovým slúchadlám

Technika ide neustále dopredu a snaží sa prísť s riešeniami, ktoré nám všetko uľahčujú. Slúchadlé nie sú výnimkou. Hudbu v našich ušiach si chceme užívať vždy a všade, no s drôtom, ktorý vedie od našich uši do vrecka to nie je obvykle najkomfortnejšie. Od toho tu sú bezdrôtové slúchadlá.

Zdieľajte obsah s priateľmi

Povedzte ÁNO bezdrôtovým slúchadlám

Bez kábla...

Koľkokrát ste sa dostali do konfliktu s káblom vašich slúchadiel? Rozplietanie a rozuzľovanie kábliku znižuje jeho životnosť a osudom mnohých slúchadiel sa stane to, že jedno prestane fungovať. Pri športe býva kábel taktiež problém. Kábel má totiž tendenciu vytrhnúť pri rôznych pohyboch slúchadlo z ucha. Pri bezdrôtových slúchadiel je toto minulosťou. Stačí ak ich vyberiete z puzdra a vsuniete do ucha.

Pokrok

Kvalita a spoľahlivosť bezdrôtových slúchadiel je stále na vyššej a vyššej úrovni. Výrobcovia kladú veľký dôraz na ergonómiu a hlavne na výdrž ich batérie. Zo začiatku mali bezdrôtové slúchadlá aj problémy s vypadávaním spojenia či párovaním s vašim zariadením. Zvuk znel ako z plechovky a nikto za ne nechcel vyhadzovať nemalé sumy peňazí. Dnes je to všetko minulosťou. Kvalita zvuku, výdrž, ergonómia, spojenie a párovanie, všetko sa uberá tým správnym smerom.

Kompatibilita

Novší či starší Android, Apple, notebook, televízor. Skúste si vziať vaše drôtové slúchadlá s 3,5 mm jackom a využiť ich s vymenovanými zariadeniami. Pri bezdrôtových slúchadlách potrebuje jedinú vec a tou je bluetooth. Podpora bezdrôtových bluetooth zariadení je dnes pomaly vo všetkom. Vaše slúchadlá tak môžete použiť takmer na každom zariadení, ktoré vás obklopuje.

Trh s bezdrôtovými slúchadlami je už tak rozmanitý ako ten s drôtenými. Nájdete široké spektrum zariadení s rôznym rozsahom frekvencií, dosahom signálu, prevedením či výdržou batérie. Bezdrôtové a drôtové slúchadlá se sebou stále prinášajú podobné množstvo kladov aj záporov, no bezdrôtové v niečom predsa len držia prvenstvo. Je to vývoj, na ktorý sú výrobcovia zameraní viac ako u drôtových slúchadiel.

Zdieľajte obsah s priateľmi