Shiseido Podkladová báza pod make-up Synchro Skin 30 ml


Shiseido Podkladová báza pod make-up Synchro Skin  30 ml
28 27 107
28,-  €

Pôvodná cena: 27,-  €


Shiseido Podkladová báza pod make-up Synchro Skin 30 ml z kategórie zdravie a krása, osobná starostlivosť, kozmetika, make-up, make-up na tvár a tvárenky, podkladové make-upy a korektory, kúpite výhodne cez Hitgo.sk.

VivantisKvalitný e-shop Vivantis Vám doručí Shiseido Podkladová báza pod make-up Synchro Skin 30 ml podľa Vašich požiadaviek.

Beztiažna báza pod make-up na báze vody sa bezproblémovo synchronizuje so všetkými tónmi pleti. Využíva pokročilú technológiu rozptylu svetla k vylepšenie vzhľadu pórov, odstránenie nadmerného lesku a rozmazaniu nedokonalostí. Tento nekomedogénny a dermatologicky testovaný primer udržuje pokožku hydratovanú až osem hodín.

Tento produkt patrí pod značku Shiseido a v distribúcii je pod kódom EAN 730852167629.

Nájdite tovar podobné značky a kategórie zdravie a krása shiseido, osobná starostlivosť shiseido, kozmetika shiseido, make-up shiseido, make-up na tvár a tvárenky shiseido, podkladové make-upy a korektory shiseido.

Zdieľajte obsah s priateľmi

Parametre tovaru vášho výberu

  • typ: unisexTovar z rovnakej kategórie

Všetko z kategórie Podkladové make-upy a korektory

Výber podobného tovaru

Výber zlacneného tovaru

Pozrite sa na podobný tovar so zľavou

Shiseido Podkladová báza pod make-up Synchro Skin 30 ml a podobný tovar môžete nájsť so zľavou v kategóriách zdravie a krása zľava, osobná starostlivosť zľava, kozmetika zľava, make-up zľava, make-up na tvár a tvárenky zľava, podkladové make-upy a korektory zľava, a ušetríte na nákupe tovaru online.

Ďalšie informácie o značke Shiseido a niečo z jej histórie nájdete na stránkach Slovenskej Wikipedii alebo na Anglickej Wikipedii.

Ak ste u nás neuspeli skúste značku Shiseido nájsť na porovnávači Heureka.sk alebo na Pricemania.sk.

Obchody s akčnými letákmi

Shiseido Podkladová báza pod make-up Synchro Skin 30 ml
Práve si prezeráte

28,-  €