Shiseido Krémový púder Synchro Skin Self-refreshing 9 g 130


Shiseido Krémový púder Synchro Skin Self-refreshing  9 g 130
44 35 1783
44,-  €

Pôvodná cena: 35,-  €


Shiseido Krémový púder Synchro Skin Self-refreshing 9 g 130 z kategórie zdravie a krása, osobná starostlivosť, kozmetika, make-up, make-up na tvár a tvárenky, podkladové make-upy a korektory, kúpite výhodne cez Hitgo.sk.

VivantisKvalitný e-shop Vivantis Vám doručí Shiseido Krémový púder Synchro Skin Self-refreshing 9 g 130 podľa Vašich požiadaviek.

Krémový púder, ktorý môžete nanášať mokrým alebo suchým spôsobom pre prirodzenú povrchovú úpravu až na 24 hodín. Vďaka technológii ActiveForceTM sa tento vzorec synchronizuje s pokožkou a pomáha odolávať teplu, vlhkosti a pohybu. Poskytuje ľahké až stredné krytie. Špeciálna obojstranná huba je navrhnutá tak, aby nasávala ideálne množstvo prášku.

Tento produkt patrí pod značku Shiseido a v distribúcii je pod kódom EAN 729238161146.

Nájdite tovar podobné značky a kategórie zdravie a krása shiseido, osobná starostlivosť shiseido, kozmetika shiseido, make-up shiseido, make-up na tvár a tvárenky shiseido, podkladové make-upy a korektory shiseido.

Zdieľajte obsah s priateľmi

Parametre tovaru vášho výberu

  • typ: unisexTovar z rovnakej kategórie

Všetko z kategórie Podkladové make-upy a korektory

Výber podobného tovaru

Výber zlacneného tovaru

Pozrite sa na podobný tovar so zľavou

Shiseido Krémový púder Synchro Skin Self-refreshing 9 g 130 a podobný tovar môžete nájsť so zľavou v kategóriách zdravie a krása zľava, osobná starostlivosť zľava, kozmetika zľava, make-up zľava, make-up na tvár a tvárenky zľava, podkladové make-upy a korektory zľava, a ušetríte na nákupe tovaru online.

Ďalšie informácie o značke Shiseido a niečo z jej histórie nájdete na stránkach Slovenskej Wikipedii alebo na Anglickej Wikipedii.

Ak ste u nás neuspeli skúste značku Shiseido nájsť na porovnávači Heureka.sk alebo na Pricemania.sk.

Obchody s akčnými letákmi

Shiseido Krémový púder Synchro Skin Self-refreshing 9 g 130
Práve si prezeráte

44,-  €