Revolution Rozjasňovač Bright Light 3 ml Strobe Champagne - 15% sleva


-15%
Revolution Rozjasňovač Bright Light  3 ml Strobe Champagne
10 12 2176
10,-  €

Pôvodná cena: 12,-  €


Revolution Rozjasňovač Bright Light 3 ml Strobe Champagne z kategórie zdravie a krása, osobná starostlivosť, kozmetika, make-up, make-up na tvár a tvárenky, podkladové make-upy a korektory, kúpite výhodne cez Hitgo.sk.

VivantisKvalitný e-shop Vivantis Vám doručí Revolution Rozjasňovač Bright Light 3 ml Strobe Champagne podľa Vašich požiadaviek.

Revolution Bright Light Highliters je rozjasňovač, obohatený o kremeň. Jeho hubičkový aplikátor uľahčuje vytvorenie nádherne rozjasneného vzhľadu. Naneste menšie množstvo produktu pre prirodzené rozjasnenie alebo ho navrstvite pre oslňujúcu žiaru.

Tento produkt patrí pod značku Revolution a v distribúcii je pod kódom EAN 5057566555869.

Nájdite tovar podobné značky a kategórie zdravie a krása revolution, osobná starostlivosť revolution, kozmetika revolution, make-up revolution, make-up na tvár a tvárenky revolution, podkladové make-upy a korektory revolution.

Zdieľajte obsah s priateľmi

Parametre tovaru vášho výberu

  • typ: unisexTovar z rovnakej kategórie

Všetko z kategórie Podkladové make-upy a korektory

Výber podobného tovaru

Výber zlacneného tovaru

Pozrite sa na podobný tovar so zľavou

Revolution Rozjasňovač Bright Light 3 ml Strobe Champagne a podobný tovar môžete nájsť so zľavou v kategóriách zdravie a krása zľava, osobná starostlivosť zľava, kozmetika zľava, make-up zľava, make-up na tvár a tvárenky zľava, podkladové make-upy a korektory zľava, a ušetríte na nákupe tovaru online.

Ďalšie informácie o značke Revolution a niečo z jej histórie nájdete na stránkach Slovenskej Wikipedii alebo na Anglickej Wikipedii.

Ak ste u nás neuspeli skúste značku Revolution nájsť na porovnávači Heureka.sk alebo na Pricemania.sk.

Obchody s akčnými letákmi

Revolution Rozjasňovač Bright Light 3 ml Strobe Champagne
Práve si prezeráte - 15% sleva

10,-  €