Revolution Paletka na tvár Feels 19,8 g - 8% sleva


-8%
Revolution Paletka na tvár Feels  19,8 g
12 13 2062
12,-  €

Pôvodná cena: 13,-  €


Revolution Paletka na tvár Feels 19,8 g z kategórie zdravie a krása, osobná starostlivosť, kozmetika, make-up, make-up na tvár a tvárenky, podkladové make-upy a korektory, kúpite výhodne cez Hitgo.sk.

VivantisKvalitný e-shop Vivantis Vám doručí Revolution Paletka na tvár Feels 19,8 g podľa Vašich požiadaviek.

Feels Highlight & Contour paletka uspokojí všetky vaše túžby po bronzeru, kontúrovanie a rozjasnenie v jednom kroku! Obsahuje 3 matné tiene, ktoré dodajú pleti ten správny opálený vzhľad a hodí sa aj na kontúrovanie, a 6 trblietavých rozjasňovač. Odtiene v palete: Can not Even - svetle zlatý rozjasňovač Thrills - ľadovo biely rozjasňovač Bae - matný svetlý bronzer Glam - broskyňovo zlatý rozjasňovač Bling - sýto bronzový rozjasňovač Best Life - matný stredne tmavý bronzer Vibes - teple zlatý rozjasňovač Flames - šampanské zlatý rozjasň...ovač Vaca - matný sýto tmavý bronzer

Tento produkt patrí pod značku Revolution a v distribúcii je pod kódom EAN 5057566161657.

Nájdite tovar podobné značky a kategórie zdravie a krása revolution, osobná starostlivosť revolution, kozmetika revolution, make-up revolution, make-up na tvár a tvárenky revolution, podkladové make-upy a korektory revolution.

Zdieľajte obsah s priateľmi

Parametre tovaru vášho výberu

  • typ: female



Tovar z rovnakej kategórie

Všetko z kategórie Podkladové make-upy a korektory

-6%
Sisley Tekutý make-up  30 ml 4C Honey
54,20 €
Pôvodná cena: 57,50  €
54,20 €

Výber podobného tovaru

Výber zlacneného tovaru

Pozrite sa na podobný tovar so zľavou

Revolution Paletka na tvár Feels 19,8 g a podobný tovar môžete nájsť so zľavou v kategóriách zdravie a krása zľava, osobná starostlivosť zľava, kozmetika zľava, make-up zľava, make-up na tvár a tvárenky zľava, podkladové make-upy a korektory zľava, a ušetríte na nákupe tovaru online.

Ďalšie informácie o značke Revolution a niečo z jej histórie nájdete na stránkach Slovenskej Wikipedii alebo na Anglickej Wikipedii.

Ak ste u nás neuspeli skúste značku Revolution nájsť na porovnávači Heureka.sk alebo na Pricemania.sk.

Obchody s akčnými letákmi

Revolution Paletka na tvár Feels 19,8 g
Práve si prezeráte - 8% sleva

12,-  €