Revolution Krémová lícenka Blush Bomb 4,6 ml Glam Orange


Revolution Krémová lícenka Blush Bomb  4,6 ml Glam Orange
7 7 131
7,-  €

Pôvodná cena: 7,-  €


Revolution Krémová lícenka Blush Bomb 4,6 ml Glam Orange z kategórie zdravie a krása, osobná starostlivosť, kozmetika, make-up, make-up na tvár a tvárenky, podkladové make-upy a korektory, kúpite výhodne cez Hitgo.sk.

VivantisKvalitný e-shop Vivantis Vám doručí Revolution Krémová lícenka Blush Bomb 4,6 ml Glam Orange podľa Vašich požiadaviek.

Dodajte svojim tváram jemne farebný nádych s kolekciou tváreniek Makeup Revolution Blush Bomb. Vďaka skosenému aplikátoru sa ľahko nanáša, má jemné krémové zloženie a navyše je obohatená o vitamín E, ktorý vyživuje vašu pokožku a dodáva jej zdravý a prirodzený vzhľad.

Tento produkt patrí pod značku Revolution a v distribúcii je pod kódom EAN 5057566581707.

Nájdite tovar podobné značky a kategórie zdravie a krása revolution, osobná starostlivosť revolution, kozmetika revolution, make-up revolution, make-up na tvár a tvárenky revolution, podkladové make-upy a korektory revolution.

Zdieľajte obsah s priateľmi

Parametre tovaru vášho výberu

  • typ: unisexTovar z rovnakej kategórie

Všetko z kategórie Podkladové make-upy a korektory

Výber podobného tovaru

Výber zlacneného tovaru

Pozrite sa na podobný tovar so zľavou

Revolution Krémová lícenka Blush Bomb 4,6 ml Glam Orange a podobný tovar môžete nájsť so zľavou v kategóriách zdravie a krása zľava, osobná starostlivosť zľava, kozmetika zľava, make-up zľava, make-up na tvár a tvárenky zľava, podkladové make-upy a korektory zľava, a ušetríte na nákupe tovaru online.

Ďalšie informácie o značke Revolution a niečo z jej histórie nájdete na stránkach Slovenskej Wikipedii alebo na Anglickej Wikipedii.

Ak ste u nás neuspeli skúste značku Revolution nájsť na porovnávači Heureka.sk alebo na Pricemania.sk.

Obchody s akčnými letákmi

Revolution Krémová lícenka Blush Bomb 4,6 ml Glam Orange
Práve si prezeráte

7,-  €