Revolution Dlhotrvajúci make-up IRL Filter 23 ml F2


Revolution Dlhotrvajúci make-up IRL Filter  23 ml F2
11 11 933
11,-  €

Pôvodná cena: 11,-  €


Revolution Dlhotrvajúci make-up IRL Filter 23 ml F2 z kategórie zdravie a krása, osobná starostlivosť, kozmetika, make-up, make-up na tvár a tvárenky, podkladové make-upy a korektory, kúpite výhodne cez Hitgo.sk.

VivantisKvalitný e-shop Vivantis Vám doručí Revolution Dlhotrvajúci make-up IRL Filter 23 ml F2 podľa Vašich požiadaviek.

Odhoďte filtre a predstavte dokonalú pleť aj bez nich. Zmatňujúci make-up IRL Filter Longwear Foundation je vrstviteľný a poskytuje stredné až plné krytie. Má ľahké priedušné zmatňujúce zloženie a je k dispozícii v 12 odtieňoch. Make-up je obohatený o niacínamid, je odolný proti rozmazaniu, nezlieva sa a poskytuje až 16 hodinovú výdrž.

Tento produkt patrí pod značku Revolution a v distribúcii je pod kódom EAN 5057566185967.

Nájdite tovar podobné značky a kategórie zdravie a krása revolution, osobná starostlivosť revolution, kozmetika revolution, make-up revolution, make-up na tvár a tvárenky revolution, podkladové make-upy a korektory revolution.

Zdieľajte obsah s priateľmi

Parametre tovaru vášho výberu

  • typ: unisexTovar z rovnakej kategórie

Všetko z kategórie Podkladové make-upy a korektory

Výber podobného tovaru

Výber zlacneného tovaru

Pozrite sa na podobný tovar so zľavou

Revolution Dlhotrvajúci make-up IRL Filter 23 ml F2 a podobný tovar môžete nájsť so zľavou v kategóriách zdravie a krása zľava, osobná starostlivosť zľava, kozmetika zľava, make-up zľava, make-up na tvár a tvárenky zľava, podkladové make-upy a korektory zľava, a ušetríte na nákupe tovaru online.

Ďalšie informácie o značke Revolution a niečo z jej histórie nájdete na stránkach Slovenskej Wikipedii alebo na Anglickej Wikipedii.

Ak ste u nás neuspeli skúste značku Revolution nájsť na porovnávači Heureka.sk alebo na Pricemania.sk.

Obchody s akčnými letákmi

Revolution Dlhotrvajúci make-up IRL Filter 23 ml F2
Práve si prezeráte

11,-  €