MÁDARA Rozjasňovač Cosmic Drops 13,5 ml 1 Naked Chromosphere - 11% sleva


-11%
MÁDARA Rozjasňovač Cosmic Drops  13,5 ml 1 Naked Chromosphere
18 20 1882
18,-  €

Pôvodná cena: 20,-  €


MÁDARA Rozjasňovač Cosmic Drops 13,5 ml 1 Naked Chromosphere z kategórie zdravie a krása, osobná starostlivosť, kozmetika, make-up, make-up na tvár a tvárenky, podkladové make-upy a korektory, kúpite výhodne cez Hitgo.sk.

VivantisKvalitný e-shop Vivantis Vám doručí MÁDARA Rozjasňovač Cosmic Drops 13,5 ml 1 Naked Chromosphere podľa Vašich požiadaviek.

Váš zdroj božskej žiary. Tento tekutý rozjasňovač s certifikáciou prírodného pôvodu vám prinesie svieži dotyk lesku aj vesmírnu žiaru. Vytvorené odborníkmi na bio starostlivosť o pleť. Tento rozjasňovač je vyrobený z nesmierne jemných minerálov rozpustených v delikátnom luxusnom sére z kyseliny hyalurónovej a aloe.

Tento produkt patrí pod značku Mádara a v distribúcii je pod kódom EAN 4752223000348.

Nájdite tovar podobné značky a kategórie zdravie a krása mádara, osobná starostlivosť mádara, kozmetika mádara, make-up mádara, make-up na tvár a tvárenky mádara, podkladové make-upy a korektory mádara.

Zdieľajte obsah s priateľmi

Parametre tovaru vášho výberu

  • typ: unisexTovar z rovnakej kategórie

Všetko z kategórie Podkladové make-upy a korektory

Výber podobného tovaru

Výber zlacneného tovaru

Pozrite sa na podobný tovar so zľavou

MÁDARA Rozjasňovač Cosmic Drops 13,5 ml 1 Naked Chromosphere a podobný tovar môžete nájsť so zľavou v kategóriách zdravie a krása zľava, osobná starostlivosť zľava, kozmetika zľava, make-up zľava, make-up na tvár a tvárenky zľava, podkladové make-upy a korektory zľava, a ušetríte na nákupe tovaru online.

Ďalšie informácie o značke Mádara a niečo z jej histórie nájdete na stránkach Slovenskej Wikipedii alebo na Anglickej Wikipedii.

Ak ste u nás neuspeli skúste značku Mádara nájsť na porovnávači Heureka.sk alebo na Pricemania.sk.

Obchody s akčnými letákmi

MÁDARA Rozjasňovač Cosmic Drops 13,5 ml 1 Naked Chromosphere
Práve si prezeráte - 11% sleva

18,-  €