Laura Mercier Kompaktný púder Candleglow Sheer 9 g 3


Laura Mercier Kompaktný púder Candleglow Sheer  9 g 3
33 34 975
33,-  €

Pôvodná cena: 34,-  €


Laura Mercier Kompaktný púder Candleglow Sheer 9 g 3 z kategórie zdravie a krása, osobná starostlivosť, kozmetika, make-up, make-up na tvár a tvárenky, podkladové make-upy a korektory, kúpite výhodne cez Hitgo.sk.

VivantisKvalitný e-shop Vivantis Vám doručí Laura Mercier Kompaktný púder Candleglow Sheer 9 g 3 podľa Vašich požiadaviek.

Púder Candleglow Sheer Perfecting Powder jemne rozmazáva vzhľad jemných liniek a nedokonalostí pleti. Vyrovnáva odtieň pokožky a pôsobí prirodzene.

Tento produkt patrí pod značku Laura mercier a v distribúcii je pod kódom EAN 736150154866.

Nájdite tovar podobné značky a kategórie zdravie a krása laura mercier, osobná starostlivosť laura mercier, kozmetika laura mercier, make-up laura mercier, make-up na tvár a tvárenky laura mercier, podkladové make-upy a korektory laura mercier.

Zdieľajte obsah s priateľmi

Parametre tovaru vášho výberu

  • typ: unisexTovar z rovnakej kategórie

Všetko z kategórie Podkladové make-upy a korektory

Výber podobného tovaru

Výber zlacneného tovaru

Pozrite sa na podobný tovar so zľavou

Laura Mercier Kompaktný púder Candleglow Sheer 9 g 3 a podobný tovar môžete nájsť so zľavou v kategóriách zdravie a krása zľava, osobná starostlivosť zľava, kozmetika zľava, make-up zľava, make-up na tvár a tvárenky zľava, podkladové make-upy a korektory zľava, a ušetríte na nákupe tovaru online.

Obchody s akčnými letákmi

Laura Mercier Kompaktný púder Candleglow Sheer 9 g 3
Práve si prezeráte

33,-  €