Laura Mercier Hydratačný make-up Silk Crème 30 ml 2N1 Bamboo Beige


Laura Mercier Hydratačný make-up Silk Crème  30 ml 2N1 Bamboo Beige
39 39 2259
39,-  €

Pôvodná cena: 39,-  €


Laura Mercier Hydratačný make-up Silk Crème 30 ml 2N1 Bamboo Beige z kategórie zdravie a krása, osobná starostlivosť, kozmetika, make-up, make-up na tvár a tvárenky, podkladové make-upy a korektory, kúpite výhodne cez Hitgo.sk.

VivantisKvalitný e-shop Vivantis Vám doručí Laura Mercier Hydratačný make-up Silk Crème 30 ml 2N1 Bamboo Beige podľa Vašich požiadaviek.

Hydratačný krémový make-up s vysokou pigmentáciou a výdržou až 12 hodín, ktorý vyhladzuje textúru pleti a viditeľne zjednocuje tón pokožky. Je aj deálna pre normálnu až suchú pleť.

Tento produkt patrí pod značku Laura mercier a v distribúcii je pod kódom EAN 736150142009.

Nájdite tovar podobné značky a kategórie zdravie a krása laura mercier, osobná starostlivosť laura mercier, kozmetika laura mercier, make-up laura mercier, make-up na tvár a tvárenky laura mercier, podkladové make-upy a korektory laura mercier.

Zdieľajte obsah s priateľmi

Parametre tovaru vášho výberu

  • typ: unisexTovar z rovnakej kategórie

Všetko z kategórie Podkladové make-upy a korektory

Pozrite sa na podobný tovar so zľavou

Laura Mercier Hydratačný make-up Silk Crème 30 ml 2N1 Bamboo Beige a podobný tovar môžete nájsť so zľavou v kategóriách zdravie a krása zľava, osobná starostlivosť zľava, kozmetika zľava, make-up zľava, make-up na tvár a tvárenky zľava, podkladové make-upy a korektory zľava, a ušetríte na nákupe tovaru online.

Obchody s akčnými letákmi

Laura Mercier Hydratačný make-up Silk Crème 30 ml 2N1 Bamboo Beige
Práve si prezeráte

39,-  €