Clarins Matujúci make-up Skin Illusion Velvet 30 ml 110.5W


Clarins Matujúci make-up Skin Illusion Velvet  30 ml 110.5W
35 35 551
35,-  €

Pôvodná cena: 35,-  €


Clarins Matujúci make-up Skin Illusion Velvet 30 ml 110.5W z kategórie zdravie a krása, osobná starostlivosť, kozmetika, make-up, make-up na tvár a tvárenky, podkladové make-upy a korektory, kúpite výhodne cez Hitgo.sk.

VivantisKvalitný e-shop Vivantis Vám doručí Clarins Matujúci make-up Skin Illusion Velvet 30 ml 110.5W podľa Vašich požiadaviek.

Make-up, ktorý poskytuje efekt holé pokožky. Pre vylepšenie vzhľadu pleti a zakrytie nedokonalostí stačí iba pár kvapiek. Skin Illusion Velvet má ľahkú a hodvábnu stukturu, ktorá prináša neviditeľný a matný závoj. Make-up obsahuje prísady pleťovej starostlivosti a vďaka tomu pokožku zároveň vyživuje.

Tento produkt patrí pod značku Clarins a v distribúcii je pod kódom EAN 3380810483413.

Nájdite tovar podobné značky a kategórie zdravie a krása clarins, osobná starostlivosť clarins, kozmetika clarins, make-up clarins, make-up na tvár a tvárenky clarins, podkladové make-upy a korektory clarins.

Zdieľajte obsah s priateľmi

Parametre tovaru vášho výberu

  • typ: unisexTovar z rovnakej kategórie

Všetko z kategórie Podkladové make-upy a korektory

Výber podobného tovaru

Výber zlacneného tovaru

Pozrite sa na podobný tovar so zľavou

Clarins Matujúci make-up Skin Illusion Velvet 30 ml 110.5W a podobný tovar môžete nájsť so zľavou v kategóriách zdravie a krása zľava, osobná starostlivosť zľava, kozmetika zľava, make-up zľava, make-up na tvár a tvárenky zľava, podkladové make-upy a korektory zľava, a ušetríte na nákupe tovaru online.

Ďalšie informácie o značke Clarins a niečo z jej histórie nájdete na stránkach Slovenskej Wikipedii alebo na Anglickej Wikipedii.

Ak ste u nás neuspeli skúste značku Clarins nájsť na porovnávači Heureka.sk alebo na Pricemania.sk.

Obchody s akčnými letákmi

Clarins Matujúci make-up Skin Illusion Velvet 30 ml 110.5W
Práve si prezeráte

35,-  €