Bourjois Riasenka na obočie Oh Oui! 6,8 ml 003 dámské - 15% sleva


-15%
Bourjois Riasenka na obočie Oh Oui!  6,8 ml 003 dámské
6 8 2062
6,-  €

Pôvodná cena: 8,-  €


Bourjois Riasenka na obočie Oh Oui! 6,8 ml 003 dámské z kategórie zdravie a krása, osobná starostlivosť, kozmetika, make-up, make-up na tvár a tvárenky, podkladové make-upy a korektory, kúpite výhodne cez Hitgo.sk.

VivantisKvalitný e-shop Vivantis Vám doručí Bourjois Riasenka na obočie Oh Oui! 6,8 ml 003 dámské podľa Vašich požiadaviek.

Riasenka Oh Oui! pre dokonale zafixované a oddelené obočie. Dodáva plnšie, ale stále prirodzený vzhľad. Vďaka super jednoduchému použitiu pomocou malej kefky si budete môcť užívať dlhotrvajúci efekt s profesionálnym výsledkom, ktorý možno dosiahnuť aj v pohodlí vášho domova.

Tento produkt patrí pod značku Bourjois a v distribúcii je pod kódom EAN 3614228333412.

Nájdite tovar podobné značky a kategórie zdravie a krása bourjois, osobná starostlivosť bourjois, kozmetika bourjois, make-up bourjois, make-up na tvár a tvárenky bourjois, podkladové make-upy a korektory bourjois.

Zdieľajte obsah s priateľmi

Parametre tovaru vášho výberu

  • typ: femaleTovar z rovnakej kategórie

Všetko z kategórie Podkladové make-upy a korektory

-6%
Sisley Tekutý make-up  30 ml 4C Honey
54,20 €
Pôvodná cena: 57,50  €
54,20 €

Výber podobného tovaru

Výber zlacneného tovaru

Pozrite sa na podobný tovar so zľavou

Bourjois Riasenka na obočie Oh Oui! 6,8 ml 003 dámské a podobný tovar môžete nájsť so zľavou v kategóriách zdravie a krása zľava, osobná starostlivosť zľava, kozmetika zľava, make-up zľava, make-up na tvár a tvárenky zľava, podkladové make-upy a korektory zľava, a ušetríte na nákupe tovaru online.

Ďalšie informácie o značke Bourjois a niečo z jej histórie nájdete na stránkach Slovenskej Wikipedii alebo na Anglickej Wikipedii.

Ak ste u nás neuspeli skúste značku Bourjois nájsť na porovnávači Heureka.sk alebo na Pricemania.sk.

Obchody s akčnými letákmi

Bourjois Riasenka na obočie Oh Oui! 6,8 ml 003 dámské
Práve si prezeráte - 15% sleva

6,-  €