Benefit Ceruzka na obočie s mikro ťahmi na vykreslenie chĺpkov 0,77 ml Blonde


Benefit Ceruzka na obočie s mikro ťahmi na vykreslenie chĺpkov  0,77 ml Blonde
23 21 441
23,-  €

Pôvodná cena: 21,-  €


Benefit Ceruzka na obočie s mikro ťahmi na vykreslenie chĺpkov 0,77 ml Blonde z kategórie zdravie a krása, osobná starostlivosť, kozmetika, make-up, make-up na tvár a tvárenky, podkladové make-upy a korektory, kúpite výhodne cez Hitgo.sk.

VivantisKvalitný e-shop Vivantis Vám doručí Benefit Ceruzka na obočie s mikro ťahmi na vykreslenie chĺpkov 0,77 ml Blonde podľa Vašich požiadaviek.

Brow Microfilling Pen s 3 ultra jemnými linkami vytvára jediným ťahom ilúziu prirodzeného chĺpku obočia. Ceruzka je navrhnutá tak, aby splynula s existujúcimi chĺpkami a vyplnila medzery. Ľahko aplikovateľné zloženie je vodeodolné, je odolné proti rozmazaniu a upraví vaše obočie až na 24 hodín.

Tento produkt patrí pod značku Benefit a v distribúcii je pod kódom EAN 602004119445.

Nájdite tovar podobné značky a kategórie zdravie a krása benefit, osobná starostlivosť benefit, kozmetika benefit, make-up benefit, make-up na tvár a tvárenky benefit, podkladové make-upy a korektory benefit.

Zdieľajte obsah s priateľmi

Parametre tovaru vášho výberu

  • typ: unisexTovar z rovnakej kategórie

Všetko z kategórie Podkladové make-upy a korektory

Pozrite sa na podobný tovar so zľavou

Benefit Ceruzka na obočie s mikro ťahmi na vykreslenie chĺpkov 0,77 ml Blonde a podobný tovar môžete nájsť so zľavou v kategóriách zdravie a krása zľava, osobná starostlivosť zľava, kozmetika zľava, make-up zľava, make-up na tvár a tvárenky zľava, podkladové make-upy a korektory zľava, a ušetríte na nákupe tovaru online.

Ďalšie informácie o značke Benefit a niečo z jej histórie nájdete na stránkach Slovenskej Wikipedii alebo na Anglickej Wikipedii.

Ak ste u nás neuspeli skúste značku Benefit nájsť na porovnávači Heureka.sk alebo na Pricemania.sk.

Obchody s akčnými letákmi

Benefit Ceruzka na obočie s mikro ťahmi na vykreslenie chĺpkov 0,77 ml Blonde
Práve si prezeráte

23,-  €