Artdeco Náhradná náplň do kompaktného minerálneho púdru 9 g 05 Fair Ivory - 13% sleva


-13%
Artdeco Náhradná náplň do kompaktného minerálneho púdru  9 g 05 Fair Ivory
10 12 2065
10,-  €

Pôvodná cena: 12,-  €


Artdeco Náhradná náplň do kompaktného minerálneho púdru 9 g 05 Fair Ivory z kategórie zdravie a krása, osobná starostlivosť, kozmetika, make-up, make-up na tvár a tvárenky, podkladové make-upy a korektory, kúpite výhodne cez Hitgo.sk.

VivantisKvalitný e-shop Vivantis Vám doručí Artdeco Náhradná náplň do kompaktného minerálneho púdru 9 g 05 Fair Ivory podľa Vašich požiadaviek.

Minerálny púder s komplexom nerastov zdokonaľuje vzhľad pleti a predlžuje životnosť make-upu. Vhodný pre všetky typy pleti, vrátane citlivej.Náhradná náplň do kompaktného minerálneho púdru .

Tento produkt patrí pod značku Artdeco a v distribúcii je pod kódom EAN 4019674405055.

Nájdite tovar podobné značky a kategórie zdravie a krása artdeco, osobná starostlivosť artdeco, kozmetika artdeco, make-up artdeco, make-up na tvár a tvárenky artdeco, podkladové make-upy a korektory artdeco.

Zdieľajte obsah s priateľmi

Parametre tovaru vášho výberu

  • typ: femaleTovar z rovnakej kategórie

Všetko z kategórie Podkladové make-upy a korektory

Pozrite sa na podobný tovar so zľavou

Artdeco Náhradná náplň do kompaktného minerálneho púdru 9 g 05 Fair Ivory a podobný tovar môžete nájsť so zľavou v kategóriách zdravie a krása zľava, osobná starostlivosť zľava, kozmetika zľava, make-up zľava, make-up na tvár a tvárenky zľava, podkladové make-upy a korektory zľava, a ušetríte na nákupe tovaru online.

Ďalšie informácie o značke Artdeco a niečo z jej histórie nájdete na stránkach Slovenskej Wikipedii alebo na Anglickej Wikipedii.

Ak ste u nás neuspeli skúste značku Artdeco nájsť na porovnávači Heureka.sk alebo na Pricemania.sk.

Obchody s akčnými letákmi

Artdeco Náhradná náplň do kompaktného minerálneho púdru 9 g 05 Fair Ivory
Práve si prezeráte - 13% sleva

10,-  €