Artdeco Minerálny púdrový make-up 15 g 2 Natural Beige - 27% sleva


-27%
Artdeco Minerálny púdrový make-up  15 g 2 Natural Beige
13 18 1805
13,-  €

Pôvodná cena: 18,-  €


Artdeco Minerálny púdrový make-up 15 g 2 Natural Beige z kategórie zdravie a krása, osobná starostlivosť, kozmetika, make-up, make-up na tvár a tvárenky, podkladové make-upy a korektory, kúpite výhodne cez Hitgo.sk.

VivantisKvalitný e-shop Vivantis Vám doručí Artdeco Minerálny púdrový make-up 15 g 2 Natural Beige podľa Vašich požiadaviek.

Sypký púdrový make-up s blahodarnými minerálmi vám zaistí zamatovo matný vzhľad. Neobsahuje mastenec, vosky ani oleja. Bez parfumácie. Minerálny make-up je vhodný pre všetky typy pleti, vrátane citlivej a mastné.

Tento produkt patrí pod značku Artdeco a v distribúcii je pod kódom EAN 4019674034026.

Nájdite tovar podobné značky a kategórie zdravie a krása artdeco, osobná starostlivosť artdeco, kozmetika artdeco, make-up artdeco, make-up na tvár a tvárenky artdeco, podkladové make-upy a korektory artdeco.

Zdieľajte obsah s priateľmi

Parametre tovaru vášho výberu

  • typ: femaleTovar z rovnakej kategórie

Všetko z kategórie Podkladové make-upy a korektory

Výber podobného tovaru

Výber zlacneného tovaru

Pozrite sa na podobný tovar so zľavou

Artdeco Minerálny púdrový make-up 15 g 2 Natural Beige a podobný tovar môžete nájsť so zľavou v kategóriách zdravie a krása zľava, osobná starostlivosť zľava, kozmetika zľava, make-up zľava, make-up na tvár a tvárenky zľava, podkladové make-upy a korektory zľava, a ušetríte na nákupe tovaru online.

Ďalšie informácie o značke Artdeco a niečo z jej histórie nájdete na stránkach Slovenskej Wikipedii alebo na Anglickej Wikipedii.

Ak ste u nás neuspeli skúste značku Artdeco nájsť na porovnávači Heureka.sk alebo na Pricemania.sk.

Obchody s akčnými letákmi

Artdeco Minerálny púdrový make-up 15 g 2 Natural Beige
Práve si prezeráte - 27% sleva

13,-  €