Artdeco Minerálna ceruzka na oči 0,4 g 89 Mineral Blue Cornflower dámské - 10% sleva


-10%
Artdeco Minerálna ceruzka na oči  0,4 g 89 Mineral Blue Cornflower dámské
10 11 98
10,-  €

Pôvodná cena: 11,-  €


Artdeco Minerálna ceruzka na oči 0,4 g 89 Mineral Blue Cornflower dámské z kategórie zdravie a krása, osobná starostlivosť, kozmetika, make-up, make-up na tvár a tvárenky, podkladové make-upy a korektory, kúpite výhodne cez Hitgo.sk.

VivantisKvalitný e-shop Vivantis Vám doručí Artdeco Minerálna ceruzka na oči 0,4 g 89 Mineral Blue Cornflower dámské podľa Vašich požiadaviek.

Artdeco Mineral Eye Styler je minerálna ceruzka na oči, vďaka ktorej podčiarknete váš perfektný očný make-up. Jednotné a presné nanášanie farby je možné s presnou špičkou ceruzky. Ceruzka má integrované strúhatko a úplne zaťahovací špičku, čo je veľmi praktické pre cestovanie.

Tento produkt patrí pod značku Artdeco a v distribúcii je pod kódom EAN 4052136145335.

Nájdite tovar podobné značky a kategórie zdravie a krása artdeco, osobná starostlivosť artdeco, kozmetika artdeco, make-up artdeco, make-up na tvár a tvárenky artdeco, podkladové make-upy a korektory artdeco.

Zdieľajte obsah s priateľmi

Parametre tovaru vášho výberu

  • typ: femaleTovar z rovnakej kategórie

Všetko z kategórie Podkladové make-upy a korektory

Pozrite sa na podobný tovar so zľavou

Artdeco Minerálna ceruzka na oči 0,4 g 89 Mineral Blue Cornflower dámské a podobný tovar môžete nájsť so zľavou v kategóriách zdravie a krása zľava, osobná starostlivosť zľava, kozmetika zľava, make-up zľava, make-up na tvár a tvárenky zľava, podkladové make-upy a korektory zľava, a ušetríte na nákupe tovaru online.

Ďalšie informácie o značke Artdeco a niečo z jej histórie nájdete na stránkach Slovenskej Wikipedii alebo na Anglickej Wikipedii.

Ak ste u nás neuspeli skúste značku Artdeco nájsť na porovnávači Heureka.sk alebo na Pricemania.sk.

Obchody s akčnými letákmi

Artdeco Minerálna ceruzka na oči 0,4 g 89 Mineral Blue Cornflower dámské
Práve si prezeráte - 10% sleva

10,-  €