puroBIO Cosmetics Restorative Mask regeneračná maska na vlasy 130 ml dámské 130 ml


puroBIO Cosmetics Restorative Mask regeneračná maska na vlasy 130 ml dámské 130 ml
13 13 2244
13,-  €

Pôvodná cena: 13,-  €


puroBIO Cosmetics Restorative Mask regeneračná maska na vlasy 130 ml dámské 130 ml z kategórie zdravie a krása, osobná starostlivosť, kozmetika, starostlivosť o pleť, pleťové masky, kúpite výhodne cez Hitgo.sk.

NotinoKvalitný e-shop Notino Vám doručí puroBIO Cosmetics Restorative Mask regeneračná maska na vlasy 130 ml dámské 130 ml podľa Vašich požiadaviek.

puroBIO Cosmetics Restorative Mask, 130 ml, Masky na vlasy pre ženy, Maska na vlasy puroBIO Cosmetics Restorative Mask predstavuje nenahraditeľný krok v rituáli starostlivosti o vlasy. Doprajte im chvíľku regenerácie a ony vám to vrátia svojou vitalitou a krásou. Vlastnosti: intenzívne hydratuje regeneruje vlasy po celej ich dĺžke uľahčuje rozčesanie a predchádza tak poškodeniu vlasov dodáva vlasom oslnivý lesk vlasy sú hebké na dotyk navracia vlasom prirodzený, zdravý vzhľad pre prírodné a farbené vlasy Zloženie: bez silikónov neobsahuje SLS a... SLES vegánsky produkt Použitie: Aplikujte na šampónom umyté vlasy. Nechajte chvíľu pôsobiť podľa času uvedeného na obale a potom dôkladne opláchnite.

Tento produkt patrí pod značku Purobio cosmetics a v distribúcii je pod kódom EAN 8051411364665.

Nájdite tovar podobné značky a kategórie zdravie a krása purobio cosmetics, osobná starostlivosť purobio cosmetics, kozmetika purobio cosmetics, starostlivosť o pleť purobio cosmetics, pleťové masky purobio cosmetics.

Zdieľajte obsah s priateľmi

Parametre tovaru vášho výberu

  • typ: female
  • veľkosť: 130 ml
  • velikost formát: EU
  • veková skupina: adultTovar z rovnakej kategórie

Všetko z kategórie Pleťové masky

Pozrite sa na podobný tovar so zľavou

puroBIO Cosmetics Restorative Mask regeneračná maska na vlasy 130 ml dámské 130 ml a podobný tovar môžete nájsť so zľavou v kategóriách zdravie a krása zľava, osobná starostlivosť zľava, kozmetika zľava, starostlivosť o pleť zľava, pleťové masky zľava, a ušetríte na nákupe tovaru online.

Obchody s akčnými letákmi

puroBIO Cosmetics Restorative Mask regeneračná maska na vlasy 130 ml dámské 130 ml
Práve si prezeráte

13,-  €