Arganicare Aloe vera Hair Masque hĺbkovo hydratačná maska na vlasy 500 ml dámské 500 ml


Arganicare Aloe vera Hair Masque hĺbkovo hydratačná maska na vlasy 500 ml dámské 500 ml
12 12 1018
12,-  €

Pôvodná cena: 12,-  €


Arganicare Aloe vera Hair Masque hĺbkovo hydratačná maska na vlasy 500 ml dámské 500 ml z kategórie zdravie a krása, osobná starostlivosť, kozmetika, starostlivosť o pleť, pleťové masky, kúpite výhodne cez Hitgo.sk.

NotinoKvalitný e-shop Notino Vám doručí Arganicare Aloe vera Hair Masque hĺbkovo hydratačná maska na vlasy 500 ml dámské 500 ml podľa Vašich požiadaviek.

Arganicare Aloe vera Hair Masque, 500 ml, Masky na vlasy pre ženy, Maska na vlasy Arganicare Aloe vera Hair Masque predstavuje nenahraditeľný krok v rituáli starostlivosti o vlasy. Doprajte im chvíľku regenerácie a ony vám to vrátia svojou vitalitou a krásou. Vlastnosti: intenzívne hydratuje dodáva vlasom oslnivý lesk vlasy sú hebké na dotyk upokojuje vlasovú pokožku Použitie: Aplikujte na vlhké, šampónom umyté vlasy. Nechajte chvíľu pôsobiť podľa času uvedeného na obale a potom dôkladne opláchnite.

Tento produkt patrí pod značku Arganicare a v distribúcii je pod kódom EAN 3701120002819.

Nájdite tovar podobné značky a kategórie zdravie a krása arganicare, osobná starostlivosť arganicare, kozmetika arganicare, starostlivosť o pleť arganicare, pleťové masky arganicare.

Zdieľajte obsah s priateľmi

Parametre tovaru vášho výberu

  • typ: female
  • veľkosť: 500 ml
  • velikost formát: EU
  • veková skupina: adultTovar z rovnakej kategórie

Všetko z kategórie Pleťové masky

Pozrite sa na podobný tovar so zľavou

Arganicare Aloe vera Hair Masque hĺbkovo hydratačná maska na vlasy 500 ml dámské 500 ml a podobný tovar môžete nájsť so zľavou v kategóriách zdravie a krása zľava, osobná starostlivosť zľava, kozmetika zľava, starostlivosť o pleť zľava, pleťové masky zľava, a ušetríte na nákupe tovaru online.

Ďalšie informácie o značke Arganicare a niečo z jej histórie nájdete na stránkach Slovenskej Wikipedii alebo na Anglickej Wikipedii.

Ak ste u nás neuspeli skúste značku Arganicare nájsť na porovnávači Heureka.sk alebo na Pricemania.sk.

Obchody s akčnými letákmi

Arganicare Aloe vera Hair Masque hĺbkovo hydratačná maska na vlasy 500 ml dámské 500 ml
Práve si prezeráte

12,-  €