Mr&Mrs Fragrance Jeff Chrome Lemon & Orange - vůně do auta - 7% sleva


-7%
Mr&Mrs Fragrance Jeff Chrome Lemon & Orange - vůně do auta
6 6 2091
6,-  €

Pôvodná cena: 6,-  €


Mr&Mrs Fragrance Jeff Chrome Lemon & Orange - vůně do auta z kategórie auto-moto, diely a príslušenstvo vozidiel, Údržba a výzdoba motorových vozidiel, automobilové dekorácie, osviežovače vzduchu do áut, kúpite výhodne cez Hitgo.sk.

VivantisKvalitný e-shop Vivantis Vám doručí Mr&Mrs Fragrance Jeff Chrome Lemon & Orange - vůně do auta podľa Vašich požiadaviek.

Panáčik Jeff Chrome Lemon & Orange obsahuje špeciálne esenciálne oleje, ktoré prevoňajú vaše vozidlo po dobu až 3 mesiacov. Bojuje s nepríjemnými pachy, ako je napríklad dym z cigariet a príjemne osvieži vzduch. Neobsahuje alkohol. Panáčika stačí zasunúť do ventilátora auta vďaka úchytu, ktorý má na chrbte.

Tento produkt patrí pod značku Mr&mrs fragrance a v distribúcii je pod kódom EAN 8051277333485.

Nájdite tovar podobné značky a kategórie auto-moto mr&mrs fragrance, diely a príslušenstvo vozidiel mr&mrs fragrance, Údržba a výzdoba motorových vozidiel mr&mrs fragrance, automobilové dekorácie mr&mrs fragrance, osviežovače vzduchu do áut mr&mrs fragrance.

Zdieľajte obsah s priateľmi

Parametre tovaru vášho výberu

  • typ: unisexTovar z rovnakej kategórie

Všetko z kategórie Osviežovače vzduchu do áut

Výber podobného tovaru

Výber zlacneného tovaru

Pozrite sa na podobný tovar so zľavou

Mr&Mrs Fragrance Jeff Chrome Lemon & Orange - vůně do auta a podobný tovar môžete nájsť so zľavou v kategóriách auto-moto zľava, diely a príslušenstvo vozidiel zľava, Údržba a výzdoba motorových vozidiel zľava, automobilové dekorácie zľava, osviežovače vzduchu do áut zľava, a ušetríte na nákupe tovaru online.

Mr&Mrs Fragrance Jeff Chrome Lemon & Orange - vůně do auta
Práve si prezeráte - 7% sleva

6,-  €