ANNEMARIE BORLIND Sérum na očné vačky ENERGYNATURE System Pre-Aging 15 ml


ANNEMARIE BORLIND Sérum na očné vačky ENERGYNATURE System Pre-Aging  15 ml
25 25 1710
25,-  €

Pôvodná cena: 25,-  €


ANNEMARIE BORLIND Sérum na očné vačky ENERGYNATURE System Pre-Aging 15 ml z kategórie zdravie a krása, osobná starostlivosť, kozmetika, make-up, očný make-up, kúpite výhodne cez Hitgo.sk.

VivantisKvalitný e-shop Vivantis Vám doručí ANNEMARIE BORLIND Sérum na očné vačky ENERGYNATURE System Pre-Aging 15 ml podľa Vašich požiadaviek.

ZMIERŇUJE OPUCHY A TMAVÉ KRUHY. OŽIVUJE. OSVIEŽUJE. Prírodné sérum na očné vačky ENERGYNATURE System Pre-Aging od certifikovanej prírodnej kozmetiky ANNEMARIE BÖRLIND je určené na starostlivosť o očné okolie. Vďaka svojmu unikátnemu rastlinnému zloženiu redukuje opuchy a tmavé kruhy pod očami a napomáha zlepšiť pružnosť pokožky. Obsahuje hesperidín z horkého pomaranča, ktorý zlepšuje funkčnosť kapilár a napomáha rozptýliť prekrvenie a znížiť opuch. Správa sa ako prírodný symptologický liek na opuchy či kruhy pod očami, redukuje nejednotný tón a... fľaky na pokožke. Organický kofeín povzbudí a stimuluje a zlaté pigmenty pomáhajú na rozjasnenie pleti a zakrytie tmavých kruhov. redukuje tmavé kruhy pod očami a zjednocuje tón pleti zmierňuje opuchy a zlepšuje mikrocirkuláciu v pokožke zlepšuje pružnosť pokožky Sérum sa ukrýva v praktickom chladivom aplikátore, ktorý tiež sám o sebe pomáha citeľne a viditeľne upokojovať opuchy a osviežuje. Pokožka v očnom okolí je okamžite rozjasnená, osviežená a zjednotená.

Tento produkt patrí pod značku Annemarie borlind a v distribúcii je pod kódom EAN 4011061230271.

Nájdite tovar podobné značky a kategórie zdravie a krása annemarie borlind, osobná starostlivosť annemarie borlind, kozmetika annemarie borlind, make-up annemarie borlind, očný make-up annemarie borlind.

Zdieľajte obsah s priateľmi

Parametre tovaru vášho výberu

  • typ: unisexTovar z rovnakej kategórie

Všetko z kategórie Očný make-up

-58%
LAMEL 16 Shades of Burgundy paletka očných tieňov 16 g dámské 16 g
10,60 €
Pôvodná cena: 25,00  €
10,60 €

Obchod: Notino zľava   Značka: Lamel zľava
Z kategórie: Očný make-up zľava
SAMPAR Nočná starostlivosť o očné okolie  7,5 ml
28,50 €
28,50 €

Obchod: Vivantis   Značka: Sampar
Z kategórie: Očný make-up
SAMPAR Denná starostlivosť o očné okolie  7,5 ml
28,50 €
28,50 €

Obchod: Vivantis   Značka: Sampar
Z kategórie: Očný make-up

Pozrite sa na podobný tovar so zľavou

ANNEMARIE BORLIND Sérum na očné vačky ENERGYNATURE System Pre-Aging 15 ml a podobný tovar môžete nájsť so zľavou v kategóriách zdravie a krása zľava, osobná starostlivosť zľava, kozmetika zľava, make-up zľava, očný make-up zľava, a ušetríte na nákupe tovaru online.

Obchody s akčnými letákmi

ANNEMARIE BORLIND Sérum na očné vačky ENERGYNATURE System Pre-Aging 15 ml
Práve si prezeráte

25,-  €