ZOEVA Eye Swipe očné tiene a očné linky 2 v 1 odtieň Oyster Pearl 1,4 g dámské 1,4 g


ZOEVA Eye Swipe očné tiene a očné linky 2 v 1 odtieň Oyster Pearl 1,4 g dámské 1,4 g
18 18 1087
18,-  €

Pôvodná cena: 18,-  €


ZOEVA Eye Swipe očné tiene a očné linky 2 v 1 odtieň Oyster Pearl 1,4 g dámské 1,4 g z kategórie zdravie a krása, osobná starostlivosť, kozmetika, make-up, očný make-up, očné tiene, kúpite výhodne cez Hitgo.sk.

NotinoKvalitný e-shop Notino Vám doručí ZOEVA Eye Swipe očné tiene a očné linky 2 v 1 odtieň Oyster Pearl 1,4 g dámské 1,4 g podľa Vašich požiadaviek.

ZOEVA Eye Swipe, 1,4 g, Ceruzky na oči pre ženy, Očné tiene ZOEVA Eye Swipe vám umožnia vytieňovať viečka podľa vašich predstáv a dodajú každému líčeniu nový rozmer. Vlastnosti: ľahko sa rozmazáva ideálna na dymové líčenie sýta a intenzívna farba ľahko sa nanášajú trblietavý efekt na denné aj večerné líčenie pri aplikácii sa nepráši nezlieva sa v záhyboch viečka Použitie: Po každom použití starostlivo uzatvorte.

Tento produkt patrí pod značku Zoeva a v distribúcii je pod kódom EAN 4250502825540.

Nájdite tovar podobné značky a kategórie zdravie a krása zoeva, osobná starostlivosť zoeva, kozmetika zoeva, make-up zoeva, očný make-up zoeva, očné tiene zoeva.

Zdieľajte obsah s priateľmi

Parametre tovaru vášho výberu

  • typ: female
  • veľkosť: 1,4 g
  • velikost formát: EU
  • veková skupina: adultTovar z rovnakej kategórie

Všetko z kategórie Očné tiene

Pozrite sa na podobný tovar so zľavou

ZOEVA Eye Swipe očné tiene a očné linky 2 v 1 odtieň Oyster Pearl 1,4 g dámské 1,4 g a podobný tovar môžete nájsť so zľavou v kategóriách zdravie a krása zľava, osobná starostlivosť zľava, kozmetika zľava, make-up zľava, očný make-up zľava, očné tiene zľava, a ušetríte na nákupe tovaru online.

Ďalšie informácie o značke Zoeva a niečo z jej histórie nájdete na stránkach Slovenskej Wikipedii alebo na Anglickej Wikipedii.

Ak ste u nás neuspeli skúste značku Zoeva nájsť na porovnávači Heureka.sk alebo na Pricemania.sk.

Obchody s akčnými letákmi

ZOEVA Eye Swipe očné tiene a očné linky 2 v 1 odtieň Oyster Pearl 1,4 g dámské 1,4 g
Práve si prezeráte

18,-  €