Tento produkt už nie je k dispozícii, vyberte si podobný

Maybelline Master Smoky očné tiene v ceruzke s aplikátorom odtieň Smoky Black 2.8 g dámské 2,8 g


Maybelline Master Smoky očné tiene v ceruzke s aplikátorom odtieň Smoky Black 2.8 g dámské 2,8 g

Tovar už nie je dostupný, skus najst podobný tovar


Maybelline Master Smoky očné tiene v ceruzke s aplikátorom odtieň Smoky Black 2.8 g dámské 2,8 g z kategórie zdravie a krása, osobná starostlivosť, kozmetika, make-up, očný make-up, očné tiene, kúpite výhodne cez Hitgo.sk.

NotinoKvalitný e-shop Notino Vám doručí Maybelline Master Smoky očné tiene v ceruzke s aplikátorom odtieň Smoky Black 2.8 g dámské 2,8 g podľa Vašich požiadaviek.

Maybelline Master Smoky, 2,8 g, Očné tiene pre ženy, Očné tiene Maybelline Master Smoky vám umožnia vytieňovať viečka podľa vašich predstáv a dodajú každému líčeniu nový rozmer. Vlastnosti: pigmentácia je veľmi intenzívna ľahko sa nanášajú na denné aj večerné líčenie Použitie: Nanášajte tiene na očné viečka štetčekom, penovým aplikátorom alebo bruškami prstov.

Tento produkt patrí pod značku Maybelline a v distribúcii je pod kódom EAN 3600530815845.

Nájdite tovar podobné značky a kategórie zdravie a krása maybelline, osobná starostlivosť maybelline, kozmetika maybelline, make-up maybelline, očný make-up maybelline, očné tiene maybelline.

Zdieľajte obsah s priateľmi

Parametre tovaru vášho výberu

  • typ: female
  • veľkosť: 2,8 g
  • velikost formát: EU
  • veková skupina: adultTovar z rovnakej kategórie

Všetko z kategórie Očné tiene

Pozrite sa na podobný tovar so zľavou

Maybelline Master Smoky očné tiene v ceruzke s aplikátorom odtieň Smoky Black 2.8 g dámské 2,8 g a podobný tovar môžete nájsť so zľavou v kategóriách zdravie a krása zľava, osobná starostlivosť zľava, kozmetika zľava, make-up zľava, očný make-up zľava, očné tiene zľava, a ušetríte na nákupe tovaru online.

Ďalšie informácie o značke Maybelline a niečo z jej histórie nájdete na stránkach Slovenskej Wikipedii alebo na Anglickej Wikipedii.

Ak ste u nás neuspeli skúste značku Maybelline nájsť na porovnávači Heureka.sk alebo na Pricemania.sk.

Obchody s akčnými letákmi

Maybelline Master Smoky očné tiene v ceruzke s aplikátorom odtieň Smoky Black 2.8 g dámské 2,8 g
Práve si prezeráte

4,-  €