Artdeco Očné tiene v ceruzke 1,4 g 8 Benefit Silver Grey dámské - 16% sleva


-16%
Artdeco Očné tiene v ceruzke  1,4 g 8 Benefit Silver Grey dámské
9 10 2230
9,-  €

Pôvodná cena: 10,-  €


Artdeco Očné tiene v ceruzke 1,4 g 8 Benefit Silver Grey dámské z kategórie zdravie a krása, osobná starostlivosť, kozmetika, make-up, očný make-up, očné tiene, kúpite výhodne cez Hitgo.sk.

VivantisKvalitný e-shop Vivantis Vám doručí Artdeco Očné tiene v ceruzke 1,4 g 8 Benefit Silver Grey dámské podľa Vašich požiadaviek.

Očné tiene v ceruzke si obľúbite pre sýte farby, jednouchou aplikáciu a dlhodobú výdrž! Hodvábne krémová textúra kombinuje farebnú intenzitu odtieňov a vysokú odolnosť. Len niekoľkými ťahmi dosiahnete perfektného nalíčenia.

Tento produkt patrí pod značku Artdeco a v distribúcii je pod kódom EAN 4052136039788.

Nájdite tovar podobné značky a kategórie zdravie a krása artdeco, osobná starostlivosť artdeco, kozmetika artdeco, make-up artdeco, očný make-up artdeco, očné tiene artdeco.

Zdieľajte obsah s priateľmi

Parametre tovaru vášho výberu

  • typ: femaleTovar z rovnakej kategórie

Všetko z kategórie Očné tiene

Výber podobného tovaru

Pozrite sa na podobný tovar so zľavou

Artdeco Očné tiene v ceruzke 1,4 g 8 Benefit Silver Grey dámské a podobný tovar môžete nájsť so zľavou v kategóriách zdravie a krása zľava, osobná starostlivosť zľava, kozmetika zľava, make-up zľava, očný make-up zľava, očné tiene zľava, a ušetríte na nákupe tovaru online.

Ďalšie informácie o značke Artdeco a niečo z jej histórie nájdete na stránkach Slovenskej Wikipedii alebo na Anglickej Wikipedii.

Ak ste u nás neuspeli skúste značku Artdeco nájsť na porovnávači Heureka.sk alebo na Pricemania.sk.

Obchody s akčnými letákmi

Artdeco Očné tiene v ceruzke 1,4 g 8 Benefit Silver Grey dámské
Práve si prezeráte - 16% sleva

9,-  €