Artdeco Perleťové očné tiene 0,8 g 86 Pearly Smokey Lilac dámské - 17% sleva


-17%
Artdeco Perleťové očné tiene  0,8 g 86 Pearly Smokey Lilac dámské
4 5 1155
4,-  €

Pôvodná cena: 5,-  €


Artdeco Perleťové očné tiene 0,8 g 86 Pearly Smokey Lilac dámské z kategórie zdravie a krása, osobná starostlivosť, kozmetika, make-up, očný make-up, očné tiene, kúpite výhodne cez Hitgo.sk.

VivantisKvalitný e-shop Vivantis Vám doručí Artdeco Perleťové očné tiene 0,8 g 86 Pearly Smokey Lilac dámské podľa Vašich požiadaviek.

Perleťové očné tiene sa vyznačujú jasnými žiarivými farbami s perleťovým odleskom a zároveň veľmi veľkým množstvom odtieňov na výber. Jemná textúra s veľkým percentom farebných pigmentov sa ľahko nanáša. Vyberte si odtiene podľa vlastného želania a skombinujte ich do svojho magnetického boxu ! Bez parfumácie. Najdôležitejšou súčasťou dekoratívnej kozmetiky Artdeco je takzvaný mozaikový systém , ktorý umožňuje poskladanie paletky podľa vašich vlastných prianí a potrieb. Očné tiene, lícenky a korektory sa nakupujú jednotlivo a umiestňujú sa do š...peciálnych magnetických boxov. Kombinujte svoje obľúbené farby, nahradzujte staré aplikátory, pridávajte nové módne odtiene - to všetko vďaka mozaikovému systému Artdeco!

Tento produkt patrí pod značku Artdeco a v distribúcii je pod kódom EAN 4019674030868.

Nájdite tovar podobné značky a kategórie zdravie a krása artdeco, osobná starostlivosť artdeco, kozmetika artdeco, make-up artdeco, očný make-up artdeco, očné tiene artdeco.

Zdieľajte obsah s priateľmi

Parametre tovaru vášho výberu

  • typ: female


Ďalšie veľkosti a varianty


Tovar z rovnakej kategórie

Všetko z kategórie Očné tiene

Pozrite sa na podobný tovar so zľavou

Artdeco Perleťové očné tiene 0,8 g 86 Pearly Smokey Lilac dámské a podobný tovar môžete nájsť so zľavou v kategóriách zdravie a krása zľava, osobná starostlivosť zľava, kozmetika zľava, make-up zľava, očný make-up zľava, očné tiene zľava, a ušetríte na nákupe tovaru online.

Ďalšie informácie o značke Artdeco a niečo z jej histórie nájdete na stránkach Slovenskej Wikipedii alebo na Anglickej Wikipedii.

Ak ste u nás neuspeli skúste značku Artdeco nájsť na porovnávači Heureka.sk alebo na Pricemania.sk.

Obchody s akčnými letákmi

Artdeco Perleťové očné tiene 0,8 g 86 Pearly Smokey Lilac dámské
Práve si prezeráte - 17% sleva

4,-  €