Artdeco Matné očné tiene 0,8 g 514 Matt Light Grey Beige dámské - 19% sleva


-19%
Artdeco Matné očné tiene  0,8 g 514 Matt Light Grey Beige dámské
4 5 164
4,-  €

Pôvodná cena: 5,-  €


Artdeco Matné očné tiene 0,8 g 514 Matt Light Grey Beige dámské z kategórie zdravie a krása, osobná starostlivosť, kozmetika, make-up, očný make-up, očné tiene, kúpite výhodne cez Hitgo.sk.

VivantisKvalitný e-shop Vivantis Vám doručí Artdeco Matné očné tiene 0,8 g 514 Matt Light Grey Beige dámské podľa Vašich požiadaviek.

Vďaka svojej novej zamatovo hebké textúre matné očné tiene dokonale priľnú k pleti. Ľahko sa nanáša a rovnomerne kryjú. Vyberte si odtiene podľa vlastného želania a skombinujte ich do svojho magnetického boxu! Najdôležitejšou súčasťou dekoratívnej kozmetiky Artdeco je takzvaný mozaikový systém , ktorý umožňuje poskladanie paletky podľa vašich vlastných prianí a potrieb. Očné tiene, lícenky a korektory sa nakupujú jednotlivo a umiestňujú sa do špeciálnych magnetických boxov. Kombinujte svoje obľúbené farby, nahradzujte staré aplikátory, pridáva...jte nové módne odtiene - to všetko vďaka mozaikovému systému Artdeco!

Tento produkt patrí pod značku Artdeco a v distribúcii je pod kódom EAN 4019674305140.

Nájdite tovar podobné značky a kategórie zdravie a krása artdeco, osobná starostlivosť artdeco, kozmetika artdeco, make-up artdeco, očný make-up artdeco, očné tiene artdeco.

Zdieľajte obsah s priateľmi

Parametre tovaru vášho výberu

  • typ: femaleTovar z rovnakej kategórie

Všetko z kategórie Očné tiene

Pozrite sa na podobný tovar so zľavou

Artdeco Matné očné tiene 0,8 g 514 Matt Light Grey Beige dámské a podobný tovar môžete nájsť so zľavou v kategóriách zdravie a krása zľava, osobná starostlivosť zľava, kozmetika zľava, make-up zľava, očný make-up zľava, očné tiene zľava, a ušetríte na nákupe tovaru online.

Ďalšie informácie o značke Artdeco a niečo z jej histórie nájdete na stránkach Slovenskej Wikipedii alebo na Anglickej Wikipedii.

Ak ste u nás neuspeli skúste značku Artdeco nájsť na porovnávači Heureka.sk alebo na Pricemania.sk.

Obchody s akčnými letákmi

Artdeco Matné očné tiene 0,8 g 514 Matt Light Grey Beige dámské
Práve si prezeráte - 19% sleva

4,-  €