Artdeco Dlhotrvajúci linky na oči 1,5 ml 01 Black dámské - 26% sleva


-26%
Artdeco Dlhotrvajúci linky na oči  1,5 ml 01 Black dámské
10 13 1805
10,-  €

Pôvodná cena: 13,-  €


Artdeco Dlhotrvajúci linky na oči 1,5 ml 01 Black dámské z kategórie zdravie a krása, osobná starostlivosť, kozmetika, make-up, očný make-up, očné tiene, kúpite výhodne cez Hitgo.sk.

VivantisKvalitný e-shop Vivantis Vám doručí Artdeco Dlhotrvajúci linky na oči 1,5 ml 01 Black dámské podľa Vašich požiadaviek.

Jemný nylonový štetec vám dovolí jednoducho vytvoriť precízny a rovnomernú linku s nevídanou intenzitou farby. Bohato pigmentovaná a dlhotrvajúci textúra zachová váš dokonalý vzhľad po celý deň! Rýchlo zasychá, nerozmazáva sa. Bez parfumácie.

Tento produkt patrí pod značku Artdeco a v distribúcii je pod kódom EAN 4019674250013.

Nájdite tovar podobné značky a kategórie zdravie a krása artdeco, osobná starostlivosť artdeco, kozmetika artdeco, make-up artdeco, očný make-up artdeco, očné tiene artdeco.

Zdieľajte obsah s priateľmi

Parametre tovaru vášho výberu

  • typ: femaleTovar z rovnakej kategórie

Všetko z kategórie Očné tiene

Výber podobného tovaru

Výber zlacneného tovaru

Pozrite sa na podobný tovar so zľavou

Artdeco Dlhotrvajúci linky na oči 1,5 ml 01 Black dámské a podobný tovar môžete nájsť so zľavou v kategóriách zdravie a krása zľava, osobná starostlivosť zľava, kozmetika zľava, make-up zľava, očný make-up zľava, očné tiene zľava, a ušetríte na nákupe tovaru online.

Ďalšie informácie o značke Artdeco a niečo z jej histórie nájdete na stránkach Slovenskej Wikipedii alebo na Anglickej Wikipedii.

Ak ste u nás neuspeli skúste značku Artdeco nájsť na porovnávači Heureka.sk alebo na Pricemania.sk.

Obchody s akčnými letákmi

Artdeco Dlhotrvajúci linky na oči 1,5 ml 01 Black dámské
Práve si prezeráte - 26% sleva

10,-  €