Artdeco Dlhotrvajúce očné linka 0,6 ml 12 Blue Line - 24% sleva


-24%
Artdeco Dlhotrvajúce očné linka  0,6 ml 12 Blue Line
12 16 66
12,-  €

Pôvodná cena: 16,-  €


Artdeco Dlhotrvajúce očné linka 0,6 ml 12 Blue Line z kategórie zdravie a krása, osobná starostlivosť, kozmetika, make-up, očný make-up, očné tiene, kúpite výhodne cez Hitgo.sk.

VivantisKvalitný e-shop Vivantis Vám doručí Artdeco Dlhotrvajúce očné linka 0,6 ml 12 Blue Line podľa Vašich požiadaviek.

Dlhotrvajúce očné linka vás nadchne pre svoje intenzívne farby a jednoduchú aplikáciu. Vďaka pružnej špičke s jemným hrotom môžete dosiahnuť presného obrysu. Textúra, ktorá vydrží až 14 hodín, zaujme intenzívnym pokrytím farieb. Rýchloschnúci linka je odolná proti rozmazaniu aj pri vysoko výkonných športových aktivitách. Je bez parabénov.

Tento produkt patrí pod značku Artdeco a v distribúcii je pod kódom EAN 4052136101621.

Nájdite tovar podobné značky a kategórie zdravie a krása artdeco, osobná starostlivosť artdeco, kozmetika artdeco, make-up artdeco, očný make-up artdeco, očné tiene artdeco.

Zdieľajte obsah s priateľmi

Parametre tovaru vášho výberu

  • typ: femaleTovar z rovnakej kategórie

Všetko z kategórie Očné tiene

Výber podobného tovaru

Výber zlacneného tovaru

Pozrite sa na podobný tovar so zľavou

Artdeco Dlhotrvajúce očné linka 0,6 ml 12 Blue Line a podobný tovar môžete nájsť so zľavou v kategóriách zdravie a krása zľava, osobná starostlivosť zľava, kozmetika zľava, make-up zľava, očný make-up zľava, očné tiene zľava, a ušetríte na nákupe tovaru online.

Ďalšie informácie o značke Artdeco a niečo z jej histórie nájdete na stránkach Slovenskej Wikipedii alebo na Anglickej Wikipedii.

Ak ste u nás neuspeli skúste značku Artdeco nájsť na porovnávači Heureka.sk alebo na Pricemania.sk.

Obchody s akčnými letákmi

Artdeco Dlhotrvajúce očné linka 0,6 ml 12 Blue Line
Práve si prezeráte - 24% sleva

12,-  €