Real Techniques Vivid Nostalgia sada štetcov dámské 8 ks - 17% sleva


-17%
Real Techniques Vivid Nostalgia sada štetcov  dámské 8 ks
34 41 412
34,-  €

Pôvodná cena: 41,-  €


Real Techniques Vivid Nostalgia sada štetcov dámské 8 ks z kategórie zdravie a krása, osobná starostlivosť, kozmetika, make-up, make-up na tvár a tvárenky, kúpite výhodne cez Hitgo.sk.

NotinoKvalitný e-shop Notino Vám doručí Real Techniques Vivid Nostalgia sada štetcov dámské 8 ks podľa Vašich požiadaviek.

Real Techniques Vivid Nostalgia, 8 ks, sady štetcov na líčenie pre ženy, Sada štetcov na líčenie Real Techniques Vivid Nostalgia vám umožní vytvoriť akékoľvek denné aj večerné líčenie ako od profesionála. Obsah sady: RT 343 kefka na obočie RT 301 štetec na aplikáciu podkladovej bázy na oči RT 411 štetec na rozjasňovač RT 206 štetec na kontúrovanie a bronzer RT 401 štetec na aplikáciu krémových produktov RT 332 štetec na blending RT 326 štetec na očné linky Miracle Complexion hubka na make-up Vlastnosti: kompletná rutina pre perfektný vzhľad per...fektná na denné aj večerné líčenie precízna a jednoduchá aplikácia na použitie za sucha aj za mokra skvele sa hodí ako darček Zloženie: vegánsky produkt zo syntetických vlákien Použitie: Každý produkt z kozmetického setu používajte podľa uvedeného návodu.

Tento produkt patrí pod značku Real techniques a v distribúcii je pod kódom EAN 79625439328.

Nájdite tovar podobné značky a kategórie zdravie a krása real techniques, osobná starostlivosť real techniques, kozmetika real techniques, make-up real techniques, make-up na tvár a tvárenky real techniques.

Zdieľajte obsah s priateľmi

Parametre tovaru vášho výberu

  • typ: female
  • veľkosť: 8 ks
  • velikost formát: EU
  • veková skupina: adultTovar z rovnakej kategórie

Všetko z kategórie Make-up na tvár a tvárenky

Výber podobného tovaru

Výber zlacneného tovaru

Pozrite sa na podobný tovar so zľavou

Real Techniques Vivid Nostalgia sada štetcov dámské 8 ks a podobný tovar môžete nájsť so zľavou v kategóriách zdravie a krása zľava, osobná starostlivosť zľava, kozmetika zľava, make-up zľava, make-up na tvár a tvárenky zľava, a ušetríte na nákupe tovaru online.

Obchody s akčnými letákmi

Real Techniques Vivid Nostalgia sada štetcov dámské 8 ks
Práve si prezeráte - 17% sleva

34,-  €