Real Techniques Berry Pop darčeková sada dámské 4 ml


Real Techniques Berry Pop darčeková sada dámské 4 ml
25 23 1450
25,-  €

Pôvodná cena: 23,-  €


Real Techniques Berry Pop darčeková sada dámské 4 ml z kategórie zdravie a krása, osobná starostlivosť, kozmetika, make-up, make-up na tvár a tvárenky, kúpite výhodne cez Hitgo.sk.

NotinoKvalitný e-shop Notino Vám doručí Real Techniques Berry Pop darčeková sada dámské 4 ml podľa Vašich požiadaviek.

Real Techniques Berry Pop, 4 ml, Štetce a hubky pre ženy, Hubka na make-up Real Techniques Berry Pop zaistí bezchybné nanesenie vášho make-upu pre profesionálne vyzerajúce líčenie. Obsah sady: Miracle Complexion precízna hubka na make-up pre lesk Miracle Airblend precízna hubka na make-up s matným efektom Miracle Powder hubka na púder Deep Cleanse čistiaci gél pre kozmetické štetce 30 ml Vlastnosti: pre precíznu aplikáciu make-upu pohodlne sa drží v ruke precízne nanáša krémový alebo tekutý make-up zaisťuje pohodlnú aplikáciu aj do záhybov tvár...e dodáva líčeniu profesionálny vzhľad produkt je vhodný na čistenie menších aj väčších štetcov praktické balenie Použitie: Každý produkt z kozmetického setu používajte podľa uvedeného návodu.

Tento produkt patrí pod značku Real techniques a v distribúcii je pod kódom EAN 79625439144.

Nájdite tovar podobné značky a kategórie zdravie a krása real techniques, osobná starostlivosť real techniques, kozmetika real techniques, make-up real techniques, make-up na tvár a tvárenky real techniques.

Zdieľajte obsah s priateľmi

Parametre tovaru vášho výberu

  • typ: female
  • veľkosť: 4 ml
  • velikost formát: EU
  • veková skupina: adultTovar z rovnakej kategórie

Všetko z kategórie Make-up na tvár a tvárenky

Výber podobného tovaru

Výber zlacneného tovaru

Pozrite sa na podobný tovar so zľavou

Real Techniques Berry Pop darčeková sada dámské 4 ml a podobný tovar môžete nájsť so zľavou v kategóriách zdravie a krása zľava, osobná starostlivosť zľava, kozmetika zľava, make-up zľava, make-up na tvár a tvárenky zľava, a ušetríte na nákupe tovaru online.

Obchody s akčnými letákmi

Real Techniques Berry Pop darčeková sada dámské 4 ml
Práve si prezeráte

25,-  €