Physicians Formula Butter Glow tekutý rozjasňovač 40 ml dámské 40 ml


Physicians Formula Butter Glow tekutý rozjasňovač 40 ml dámské 40 ml
13 13 1345
13,-  €

Pôvodná cena: 13,-  €


Physicians Formula Butter Glow tekutý rozjasňovač 40 ml dámské 40 ml z kategórie zdravie a krása, osobná starostlivosť, kozmetika, make-up, make-up na tvár a tvárenky, kúpite výhodne cez Hitgo.sk.

NotinoKvalitný e-shop Notino Vám doručí Physicians Formula Butter Glow tekutý rozjasňovač 40 ml dámské 40 ml podľa Vašich požiadaviek.

Physicians Formula Butter Glow, 40 ml, Rozjasňovače pre ženy, Rozjasňovač Physicians Formula Butter Glow dodá vašej tvári zdravý vzhľad plný vitality. Vlastnosti: má krémovú textúru jemne zvýrazní vybrané partie tváre vylepšuje odtieň pleti zaisťuje pleti odpočinutý a uvoľnený vzhľad dodáva pleti sviežosť Zloženie: vegánsky produkt obsahuje pigmenty, ktoré odrážajú svetlo Použitie: Nanášajte na miesta v tvári, ktoré chcete zdôrazniť a rozjasniť. Nanášajte na lícne kosti, hornú časť líčok, stred tváre, pod obočie a do vnútorných kútikov očí pre ...dokonalé rozjasnenie tváre.

Tento produkt patrí pod značku Physicians formula a v distribúcii je pod kódom EAN 44386128637.

Nájdite tovar podobné značky a kategórie zdravie a krása physicians formula, osobná starostlivosť physicians formula, kozmetika physicians formula, make-up physicians formula, make-up na tvár a tvárenky physicians formula.

Zdieľajte obsah s priateľmi

Parametre tovaru vášho výberu

  • typ: female
  • veľkosť: 40 ml
  • velikost formát: EU
  • veková skupina: adultTovar z rovnakej kategórie

Všetko z kategórie Make-up na tvár a tvárenky

Pozrite sa na podobný tovar so zľavou

Physicians Formula Butter Glow tekutý rozjasňovač 40 ml dámské 40 ml a podobný tovar môžete nájsť so zľavou v kategóriách zdravie a krása zľava, osobná starostlivosť zľava, kozmetika zľava, make-up zľava, make-up na tvár a tvárenky zľava, a ušetríte na nákupe tovaru online.

Obchody s akčnými letákmi

Physicians Formula Butter Glow tekutý rozjasňovač 40 ml dámské 40 ml
Práve si prezeráte

13,-  €