Nude by Nature Sheer Light Illuminator kompaktný púdrový rozjasňovač 10 g dámské 10 g


Nude by Nature Sheer Light Illuminator kompaktný púdrový rozjasňovač 10 g dámské 10 g
27 27 293
27,-  €

Pôvodná cena: 27,-  €


Nude by Nature Sheer Light Illuminator kompaktný púdrový rozjasňovač 10 g dámské 10 g z kategórie zdravie a krása, osobná starostlivosť, kozmetika, make-up, make-up na tvár a tvárenky, kúpite výhodne cez Hitgo.sk.

NotinoKvalitný e-shop Notino Vám doručí Nude by Nature Sheer Light Illuminator kompaktný púdrový rozjasňovač 10 g dámské 10 g podľa Vašich požiadaviek.

Nude by Nature Sheer Light Illuminator, 10 g, Rozjasňovače pre ženy, Rozjasňovač Nude by Nature Sheer Light Illuminator dodá vašej tvári zdravý vzhľad plný vitality. Vlastnosti: trblietavý efekt dokonale rozjasňuje tvár dodáva pleti sviežosť podčiarkne prirodzený pôvab tváre jemne zvýrazní vybrané partie tváre Zloženie: obsahuje pigmenty, ktoré odrážajú svetlo Použitie: Nanášajte na miesta v tvári, ktoré chcete zdôrazniť a rozjasniť.

Tento produkt patrí pod značku Nude by nature a v distribúcii je pod kódom EAN 9342320033674.

Nájdite tovar podobné značky a kategórie zdravie a krása nude by nature, osobná starostlivosť nude by nature, kozmetika nude by nature, make-up nude by nature, make-up na tvár a tvárenky nude by nature.

Zdieľajte obsah s priateľmi

Parametre tovaru vášho výberu

  • typ: female
  • veľkosť: 10 g
  • velikost formát: EU
  • veková skupina: adultTovar z rovnakej kategórie

Všetko z kategórie Make-up na tvár a tvárenky

Pozrite sa na podobný tovar so zľavou

Nude by Nature Sheer Light Illuminator kompaktný púdrový rozjasňovač 10 g dámské 10 g a podobný tovar môžete nájsť so zľavou v kategóriách zdravie a krása zľava, osobná starostlivosť zľava, kozmetika zľava, make-up zľava, make-up na tvár a tvárenky zľava, a ušetríte na nákupe tovaru online.

Obchody s akčnými letákmi

Nude by Nature Sheer Light Illuminator kompaktný púdrový rozjasňovač 10 g dámské 10 g
Práve si prezeráte

27,-  €