Essence GOLDEN DAYS ahead rozjasňujúci púder na tvár a telo 9 g dámské 9 g


Essence GOLDEN DAYS ahead rozjasňujúci púder na tvár a telo 9 g dámské 9 g
4 4 2111
4,-  €

Pôvodná cena: 4,-  €


Essence GOLDEN DAYS ahead rozjasňujúci púder na tvár a telo 9 g dámské 9 g z kategórie zdravie a krása, osobná starostlivosť, kozmetika, make-up, make-up na tvár a tvárenky, kúpite výhodne cez Hitgo.sk.

NotinoKvalitný e-shop Notino Vám doručí Essence GOLDEN DAYS ahead rozjasňujúci púder na tvár a telo 9 g dámské 9 g podľa Vašich požiadaviek.

Essence GOLDEN DAYS ahead, 9 g, Rozjasňovače pre ženy, Rozjasňovač Essence GOLDEN DAYS ahead dodá vašej tvári zdravý vzhľad plný vitality. Vlastnosti: jemne zvýrazní vybrané partie tváre bohatá pigmentácia a intenzívne rozjasnenie zaisťuje pleti odpočinutý a uvoľnený vzhľad Zloženie: vegánsky produkt Použitie: Nanášajte na lícne kosti, hornú časť líčok, stred tváre, pod obočie a do vnútorných kútikov očí pre dokonalé rozjasnenie tváre.

Tento produkt patrí pod značku Essence a v distribúcii je pod kódom EAN 4059729420398.

Nájdite tovar podobné značky a kategórie zdravie a krása essence, osobná starostlivosť essence, kozmetika essence, make-up essence, make-up na tvár a tvárenky essence.

Zdieľajte obsah s priateľmi

Parametre tovaru vášho výberu

  • typ: female
  • veľkosť: 9 g
  • velikost formát: EU
  • veková skupina: adultTovar z rovnakej kategórie

Všetko z kategórie Make-up na tvár a tvárenky

Pozrite sa na podobný tovar so zľavou

Essence GOLDEN DAYS ahead rozjasňujúci púder na tvár a telo 9 g dámské 9 g a podobný tovar môžete nájsť so zľavou v kategóriách zdravie a krása zľava, osobná starostlivosť zľava, kozmetika zľava, make-up zľava, make-up na tvár a tvárenky zľava, a ušetríte na nákupe tovaru online.

Ďalšie informácie o značke Essence a niečo z jej histórie nájdete na stránkach Slovenskej Wikipedii alebo na Anglickej Wikipedii.

Ak ste u nás neuspeli skúste značku Essence nájsť na porovnávači Heureka.sk alebo na Pricemania.sk.

Obchody s akčnými letákmi

Essence GOLDEN DAYS ahead rozjasňujúci púder na tvár a telo 9 g dámské 9 g
Práve si prezeráte

4,-  €