EcoTools The Core Five sada štetcov dámské 5 ks


EcoTools The Core Five sada štetcov dámské 5 ks
23 23 1538
23,-  €

Pôvodná cena: 23,-  €


EcoTools The Core Five sada štetcov dámské 5 ks z kategórie zdravie a krása, osobná starostlivosť, kozmetika, make-up, make-up na tvár a tvárenky, kúpite výhodne cez Hitgo.sk.

NotinoKvalitný e-shop Notino Vám doručí EcoTools The Core Five sada štetcov dámské 5 ks podľa Vašich požiadaviek.

EcoTools The Core Five, 5 ks, Štetce a hubky pre ženy, Sada štetcov na líčenie EcoTools The Core Five vám umožní vytvoriť akékoľvek denné aj večerné líčenie ako od profesionála. Obsah sady: štetec na púder štetec na fixáciu make-upu štetec na očné linky štetec na aplikáciu podkladovej bázy na oči hubka na make-up Vlastnosti: perfektná na denné aj večerné líčenie štetce pre dokonalý make-up poteší všetkých mužov precízna a jednoduchá aplikácia Zloženie: vegánsky produkt zo syntetických vlákien Použitie: Každý produkt z kozmetického setu používaj...te podľa uvedeného návodu.

Tento produkt patrí pod značku Ecotools a v distribúcii je pod kódom EAN 79625438567.

Nájdite tovar podobné značky a kategórie zdravie a krása ecotools, osobná starostlivosť ecotools, kozmetika ecotools, make-up ecotools, make-up na tvár a tvárenky ecotools.

Zdieľajte obsah s priateľmi

Parametre tovaru vášho výberu

  • typ: female
  • veľkosť: 5 ks
  • velikost formát: EU
  • veková skupina: adultTovar z rovnakej kategórie

Všetko z kategórie Make-up na tvár a tvárenky

Výber podobného tovaru

Výber zlacneného tovaru

Pozrite sa na podobný tovar so zľavou

EcoTools The Core Five sada štetcov dámské 5 ks a podobný tovar môžete nájsť so zľavou v kategóriách zdravie a krása zľava, osobná starostlivosť zľava, kozmetika zľava, make-up zľava, make-up na tvár a tvárenky zľava, a ušetríte na nákupe tovaru online.

Ďalšie informácie o značke Ecotools a niečo z jej histórie nájdete na stránkach Slovenskej Wikipedii alebo na Anglickej Wikipedii.

Ak ste u nás neuspeli skúste značku Ecotools nájsť na porovnávači Heureka.sk alebo na Pricemania.sk.

Obchody s akčnými letákmi

EcoTools The Core Five sada štetcov dámské 5 ks
Práve si prezeráte

23,-  €