Tento produkt už nie je k dispozícii, vyberte si podobný

EcoTools BioBlender™ Green Tea hubka na make-up pre matný vzhľad 1 ks dámské 1 ks


EcoTools BioBlender™ Green Tea hubka na make-up pre matný vzhľad 1 ks dámské 1 ks

Tovar už nie je dostupný, skus najst podobný tovar


EcoTools BioBlender™ Green Tea hubka na make-up pre matný vzhľad 1 ks dámské 1 ks z kategórie zdravie a krása, osobná starostlivosť, kozmetika, make-up, make-up na tvár a tvárenky, kúpite výhodne cez Hitgo.sk.

NotinoKvalitný e-shop Notino Vám doručí EcoTools BioBlender™ Green Tea hubka na make-up pre matný vzhľad 1 ks dámské 1 ks podľa Vašich požiadaviek.

EcoTools BioBlender™ Green Tea, 1 ks, Štetce a hubky pre ženy, Hubka na make-up EcoTools BioBlender™ Green Tea zaistí bezchybné nanesenie vášho make-upu pre profesionálne vyzerajúce líčenie. Vlastnosti: pohodlne sa drží v ruke výsledkom je hladký finiš precízne nanáša krémový alebo tekutý make-up aplikátor z jemnej peny zaisťuje pohodlnú aplikáciu aj do záhybov tváre Použitie: Hubku pred použitím navlhčite. Naneste make-up, bázu alebo korektor na hubku a potom ho zľahka rozotrite po tvári. Po použití hubku preperte vo vlažnej mydlovej vode.

Tento produkt patrí pod značku Ecotools a v distribúcii je pod kódom EAN 79625438529.

Nájdite tovar podobné značky a kategórie zdravie a krása ecotools, osobná starostlivosť ecotools, kozmetika ecotools, make-up ecotools, make-up na tvár a tvárenky ecotools.

Zdieľajte obsah s priateľmi

Parametre tovaru vášho výberu

  • typ: female
  • veľkosť: 1 ks
  • velikost formát: EU
  • veková skupina: adultTovar z rovnakej kategórie

Všetko z kategórie Make-up na tvár a tvárenky

Pozrite sa na podobný tovar so zľavou

EcoTools BioBlender™ Green Tea hubka na make-up pre matný vzhľad 1 ks dámské 1 ks a podobný tovar môžete nájsť so zľavou v kategóriách zdravie a krása zľava, osobná starostlivosť zľava, kozmetika zľava, make-up zľava, make-up na tvár a tvárenky zľava, a ušetríte na nákupe tovaru online.

Ďalšie informácie o značke Ecotools a niečo z jej histórie nájdete na stránkach Slovenskej Wikipedii alebo na Anglickej Wikipedii.

Ak ste u nás neuspeli skúste značku Ecotools nájsť na porovnávači Heureka.sk alebo na Pricemania.sk.

Obchody s akčnými letákmi

EcoTools BioBlender™ Green Tea hubka na make-up pre matný vzhľad 1 ks dámské 1 ks
Práve si prezeráte

10,-  €