beautyblender® The Sweetest Blend Beary Flawless Cleansing Set sada dámské


beautyblender® The Sweetest Blend Beary Flawless Cleansing Set sada  dámské
26 26 249
26,-  €

Pôvodná cena: 26,-  €


beautyblender® The Sweetest Blend Beary Flawless Cleansing Set sada dámské z kategórie zdravie a krása, osobná starostlivosť, kozmetika, make-up, make-up na tvár a tvárenky, kúpite výhodne cez Hitgo.sk.

NotinoKvalitný e-shop Notino Vám doručí beautyblender® The Sweetest Blend Beary Flawless Cleansing Set sada dámské podľa Vašich požiadaviek.

beautyblender® The Sweetest Blend Beary Flawless Cleansing Set, Čistenie štetcov pre ženy, Špeciálne príležitosti si žiadajú špeciálne darčeky, či už si nimi chcete urobiť radosť vy sami, či potešiť svojich blízkych. Darčeková sada beautyblender® The Sweetest Blend Beary Flawless Cleansing Set ukrýva starostlivo vybranú a s láskou zostavenú kombináciu vôní a kozmetických produktov, ktoré zaručene vykúzlia úsmev na tvári vám či vašim blízkym, či už sa vrhnete do ich skúmania naraz, či ich budete otvárať postupne v priebehu celého mesiaca. Obsah ...sady: BeautyBlender hubka na make-up 1 ks BeautyBlender čistič na štetce 1 ks Vlastnosti: pohodlne sa drží v ruke zaručuje jemnú aplikáciu

Tento produkt patrí pod značku Beautyblender® a v distribúcii je pod kódom EAN 815985020222.

Nájdite tovar podobné značky a kategórie zdravie a krása beautyblender®, osobná starostlivosť beautyblender®, kozmetika beautyblender®, make-up beautyblender®, make-up na tvár a tvárenky beautyblender®.

Zdieľajte obsah s priateľmi

Parametre tovaru vášho výberu

  • typ: female
  • velikost formát: EU
  • veková skupina: adultTovar z rovnakej kategórie

Všetko z kategórie Make-up na tvár a tvárenky

Pozrite sa na podobný tovar so zľavou

beautyblender® The Sweetest Blend Beary Flawless Cleansing Set sada dámské a podobný tovar môžete nájsť so zľavou v kategóriách zdravie a krása zľava, osobná starostlivosť zľava, kozmetika zľava, make-up zľava, make-up na tvár a tvárenky zľava, a ušetríte na nákupe tovaru online.

Ďalšie informácie o značke Beautyblender® a niečo z jej histórie nájdete na stránkach Slovenskej Wikipedii alebo na Anglickej Wikipedii.

Ak ste u nás neuspeli skúste značku Beautyblender® nájsť na porovnávači Heureka.sk alebo na Pricemania.sk.

Obchody s akčnými letákmi

beautyblender® The Sweetest Blend Beary Flawless Cleansing Set sada dámské
Práve si prezeráte

26,-  €