beautyblender® Main Squeeze Blend & Cleanse Set sada aplikátorov make-upu dámské


beautyblender® Main Squeeze Blend & Cleanse Set sada aplikátorov make-upu dámské
44 44 431
44,-  €

Pôvodná cena: 44,-  €


beautyblender® Main Squeeze Blend & Cleanse Set sada aplikátorov make-upu dámské z kategórie zdravie a krása, osobná starostlivosť, kozmetika, make-up, make-up na tvár a tvárenky, kúpite výhodne cez Hitgo.sk.

NotinoKvalitný e-shop Notino Vám doručí beautyblender® Main Squeeze Blend & Cleanse Set sada aplikátorov make-upu dámské podľa Vašich požiadaviek.

beautyblender® Main Squeeze Blend & Cleanse Set, Čistenie štetcov pre ženy, Špeciálne príležitosti si žiadajú špeciálne darčeky, či už si nimi chcete urobiť radosť vy sami, či potešiť svojich blízkych. Darčeková sada beautyblender® Main Squeeze Blend & Cleanse Set ukrýva starostlivo vybranú a s láskou zostavenú kombináciu vôní a kozmetických produktov, ktoré zaručene vykúzlia úsmev na tvári vám či vašim blízkym, či už sa vrhnete do ich skúmania naraz, či ich budete otvárať postupne v priebehu celého mesiaca. Obsah sady: BeautyBlender hubka na m...ake-up 2 ks BlenderCleanser tuhý čistič na make-up hubky a štetce 1 ks Vlastnosti: pohodlne sa drží v ruke precízne nanáša krémový alebo tekutý make-up zaisťuje pohodlnú aplikáciu aj do záhybov tváre

Tento produkt patrí pod značku Beautyblender® a v distribúcii je pod kódom EAN 815985029027.

Nájdite tovar podobné značky a kategórie zdravie a krása beautyblender®, osobná starostlivosť beautyblender®, kozmetika beautyblender®, make-up beautyblender®, make-up na tvár a tvárenky beautyblender®.

Zdieľajte obsah s priateľmi

Parametre tovaru vášho výberu

  • typ: female
  • velikost formát: EU
  • veková skupina: adultTovar z rovnakej kategórie

Všetko z kategórie Make-up na tvár a tvárenky

Pozrite sa na podobný tovar so zľavou

beautyblender® Main Squeeze Blend & Cleanse Set sada aplikátorov make-upu dámské a podobný tovar môžete nájsť so zľavou v kategóriách zdravie a krása zľava, osobná starostlivosť zľava, kozmetika zľava, make-up zľava, make-up na tvár a tvárenky zľava, a ušetríte na nákupe tovaru online.

Ďalšie informácie o značke Beautyblender® a niečo z jej histórie nájdete na stránkach Slovenskej Wikipedii alebo na Anglickej Wikipedii.

Ak ste u nás neuspeli skúste značku Beautyblender® nájsť na porovnávači Heureka.sk alebo na Pricemania.sk.

Obchody s akčnými letákmi

beautyblender® Main Squeeze Blend & Cleanse Set sada aplikátorov make-upu dámské
Práve si prezeráte

44,-  €