beautyblender® Blending Queen Blend & Cleanse Set sada II. dámské


beautyblender® Blending Queen Blend & Cleanse Set sada  II. dámské
31 28 1866
31,-  €

Pôvodná cena: 28,-  €


beautyblender® Blending Queen Blend & Cleanse Set sada II. dámské z kategórie zdravie a krása, osobná starostlivosť, kozmetika, make-up, make-up na tvár a tvárenky, kúpite výhodne cez Hitgo.sk.

NotinoKvalitný e-shop Notino Vám doručí beautyblender® Blending Queen Blend & Cleanse Set sada II. dámské podľa Vašich požiadaviek.

beautyblender® Blending Queen Blend & Cleanse Set, Čistenie štetcov pre ženy, Urobte radosť sebe alebo svojim blízkym perfektným kozmetickým setom beautyblender® Blending Queen Blend & Cleanse Set. Balíček plný make-up kúskov ako darček vždy poteší. Obsah sady: Beautyblender hubka na make-up 1 ks Blenderclenser Solid tuhý čistič na make-up hubky a štetce 1 ks Vlastnosti: pohodlne sa drží v ruke precízne nanáša krémový alebo tekutý make-up krásne zabalené dezinfikuje Použitie: Každý produkt z kozmetického setu používajte podľa uvedeného návodu.

Tento produkt patrí pod značku Beautyblender® a v distribúcii je pod kódom EAN 815985028846.

Nájdite tovar podobné značky a kategórie zdravie a krása beautyblender®, osobná starostlivosť beautyblender®, kozmetika beautyblender®, make-up beautyblender®, make-up na tvár a tvárenky beautyblender®.

Zdieľajte obsah s priateľmi

Parametre tovaru vášho výberu

  • typ: female
  • velikost formát: EU
  • veková skupina: adultTovar z rovnakej kategórie

Všetko z kategórie Make-up na tvár a tvárenky

Pozrite sa na podobný tovar so zľavou

beautyblender® Blending Queen Blend & Cleanse Set sada II. dámské a podobný tovar môžete nájsť so zľavou v kategóriách zdravie a krása zľava, osobná starostlivosť zľava, kozmetika zľava, make-up zľava, make-up na tvár a tvárenky zľava, a ušetríte na nákupe tovaru online.

Ďalšie informácie o značke Beautyblender® a niečo z jej histórie nájdete na stránkach Slovenskej Wikipedii alebo na Anglickej Wikipedii.

Ak ste u nás neuspeli skúste značku Beautyblender® nájsť na porovnávači Heureka.sk alebo na Pricemania.sk.

Obchody s akčnými letákmi

beautyblender® Blending Queen Blend & Cleanse Set sada II. dámské
Práve si prezeráte

31,-  €