Annabelle Minerals Mineral Highlighter sypký rozjasňovač odtieň Royal Glow 4 g dámské 4 g


Annabelle Minerals Mineral Highlighter sypký rozjasňovač odtieň Royal Glow 4 g dámské 4 g
17 17 1506
17,-  €

Pôvodná cena: 17,-  €


Annabelle Minerals Mineral Highlighter sypký rozjasňovač odtieň Royal Glow 4 g dámské 4 g z kategórie zdravie a krása, osobná starostlivosť, kozmetika, make-up, make-up na tvár a tvárenky, kúpite výhodne cez Hitgo.sk.

NotinoKvalitný e-shop Notino Vám doručí Annabelle Minerals Mineral Highlighter sypký rozjasňovač odtieň Royal Glow 4 g dámské 4 g podľa Vašich požiadaviek.

Annabelle Minerals Mineral Highlighter, 4 g, Rozjasňovače pre ženy, Rozjasňovač Annabelle Minerals Mineral Highlighter dodá vašej tvári zdravý vzhľad plný vitality. Vlastnosti: dokonale rozjasňuje tvár dodáva pleti sviežosť zaisťuje pleti odpočinutý a uvoľnený vzhľad podčiarkne prirodzený pôvab tváre Zloženie: vegánsky produkt Použitie: Nanášajte na miesta v tvári, ktoré chcete zdôrazniť a rozjasniť.

Tento produkt patrí pod značku Annabelle minerals a v distribúcii je pod kódom EAN 5902288741062.

Nájdite tovar podobné značky a kategórie zdravie a krása annabelle minerals, osobná starostlivosť annabelle minerals, kozmetika annabelle minerals, make-up annabelle minerals, make-up na tvár a tvárenky annabelle minerals.

Zdieľajte obsah s priateľmi

Parametre tovaru vášho výberu

  • typ: female
  • veľkosť: 4 g
  • velikost formát: EU
  • veková skupina: adult



Tovar z rovnakej kategórie

Všetko z kategórie Make-up na tvár a tvárenky

Pozrite sa na podobný tovar so zľavou

Annabelle Minerals Mineral Highlighter sypký rozjasňovač odtieň Royal Glow 4 g dámské 4 g a podobný tovar môžete nájsť so zľavou v kategóriách zdravie a krása zľava, osobná starostlivosť zľava, kozmetika zľava, make-up zľava, make-up na tvár a tvárenky zľava, a ušetríte na nákupe tovaru online.

Obchody s akčnými letákmi

Annabelle Minerals Mineral Highlighter sypký rozjasňovač odtieň Royal Glow 4 g dámské 4 g
Práve si prezeráte

17,-  €