Tento produkt už nie je k dispozícii, vyberte si podobný

Annabelle Minerals Accessories Pink Softie L hubka na make-up 1 ks dámské 1 ks


Annabelle Minerals Accessories Pink Softie L hubka na make-up 1 ks dámské 1 ks

Tovar už nie je dostupný, skus najst podobný tovar


Annabelle Minerals Accessories Pink Softie L hubka na make-up 1 ks dámské 1 ks z kategórie zdravie a krása, osobná starostlivosť, kozmetika, make-up, make-up na tvár a tvárenky, kúpite výhodne cez Hitgo.sk.

NotinoKvalitný e-shop Notino Vám doručí Annabelle Minerals Accessories Pink Softie L hubka na make-up 1 ks dámské 1 ks podľa Vašich požiadaviek.

Annabelle Minerals Accessories Pink Softie L, 1 ks, Hubky pre ženy, Hubka na make-up Annabelle Minerals Accessories Pink Softie L zaistí bezchybné nanesenie vášho make-upu pre profesionálne vyzerajúce líčenie. Vlastnosti: zaručuje jemnú aplikáciu aplikátor z jemnej peny výsledkom je hladký finiš Použitie: Hubku pred použitím navlhčite. Naneste make-up, bázu alebo korektor na hubku a potom ho zľahka rozotrite po tvári.

Tento produkt patrí pod značku Annabelle minerals a v distribúcii je pod kódom EAN 5902288740676.

Nájdite tovar podobné značky a kategórie zdravie a krása annabelle minerals, osobná starostlivosť annabelle minerals, kozmetika annabelle minerals, make-up annabelle minerals, make-up na tvár a tvárenky annabelle minerals.

Zdieľajte obsah s priateľmi

Parametre tovaru vášho výberu

  • typ: female
  • veľkosť: 1 ks
  • velikost formát: EU
  • veková skupina: adultTovar z rovnakej kategórie

Všetko z kategórie Make-up na tvár a tvárenky

Pozrite sa na podobný tovar so zľavou

Annabelle Minerals Accessories Pink Softie L hubka na make-up 1 ks dámské 1 ks a podobný tovar môžete nájsť so zľavou v kategóriách zdravie a krása zľava, osobná starostlivosť zľava, kozmetika zľava, make-up zľava, make-up na tvár a tvárenky zľava, a ušetríte na nákupe tovaru online.

Obchody s akčnými letákmi

Annabelle Minerals Accessories Pink Softie L hubka na make-up 1 ks dámské 1 ks
Práve si prezeráte

6,-  €